• Смяна в Славия. Ашковски излиза, влиза Момчил Цветанов

72'
  • Шоколаров опита да се разпише във вратата на Ангелски, но вратарят на Пирин се справи

69'
  • Петър Христов пробва да прониже Георги Петков, но вратарят на Славия се справи без проблеми с удара.

66'
  • Андреа Христов с глава прати топката в ръцете на Ангелски

64'
  • Корнер за Пирин. Златинов центрира, но нямаше опасност за вратата на Петков

63'
  • Гол за Славия. Йомов от няколко метра се разписа за 2:0 в полза на "белите".

59'
  • Юлиян Попев имаше нужда от лекарска помощ

53'
  • Ашковски пропусна да реализира втори гол за Славия, като от няколко метра не успя да се разпише.

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Корнер за Пирин. След изпълнението отбраната на Славия се справи.

42'
  • Ашковски се впусна в атака, но беше затворен от бранител и атаката на Славия се провали

40'
  • Цветомир Вачев опита да прехвърли вратаря на Славия Георги Петков, той го направи, но топката се удари в гредата, а след това Петър Христов се опита да реализира със странична ножица, но не сполучи.

36'
  • Гол за Славия! Йомов центрира отляво към наказателното поле и Чунчуков с глава прониза вратата на Ангелски.