• D. Martinovic получи картон

86'
  • Дино Мартинович заменя Веселин Марчев.

85'
  • Страхотен шанс за Еуженио. Халфът получи топката около точката на дузпата, но вместо да кобинира със свободния Домовчийски, реши да стреля и сгреши. Топката рикошира в бранител на Локомотив Пловдив.

84'
  • P. Vidanov получи картон

83'
  • Нов удар на Димо Бакалов от далечно разстояние, но отново топката не попада в рамката на вратата.

79'
  • Смяна за Верея. Йорданов отстъпва мястото си на Селим Керкар.

78'
  • Велковски заменя Йевтоски за Локо Пд.

76'
  • Удар на Димо Бакалов по диагонала, топката минава на метър от вратата.

73'
  • Валери Домовчийски заменя Янислав Иванов за Верея.

70'
  • Принудителна смяна в състава на Локомотив. Дани Кики отстъпва мястото си на Парвиз Умарбаев.

69'
  • Гол на Елиаш е отменен заради засада! Халфът на Верея стреля с глава и вкарва топката в мрежата след центриране на Педро Еуженио, но телевизионните повторения показаха ясно, че Елиаш е бил зад отбраната на гостите от Пловдив.

62'
  • G. Angelov получи картон

59'
  • Удар на Мартин Камбуров от границата на наказателното поле, но топката излиза в аут. Нападателят на Локомотив претендира за корнер, но претенциите му не са уважени.

58'
  • V. Trajanov получи картон

56'
  • Хубаво центриране на Еуженио към Георги Андонов, който стреля с глава, но праща топката над вратата.

51'
  • Начало на второ полувреме

• Далечен удар на Йевтоски, който минава далеч от целта.

46'
  • Начало на втората част.

45'
  • Край на първата част.

45'
  • Греда за Локо Пд! След многоходова атака за гостите, Димо Бакалов пусна пас с пета към Марчев, който продължи към Дани Кики, а нападартелят нанесе силен шут, който обаче бе отразен от Караджов. След намесата на вратаря топката се отклони от напречната греда.

41'
  • Иван Горанов пробва любопитен удар от лявото крило и за малко не изненадва Иван Караджов. Вратарят на Верея обаче успява да улови точно на голлинията.

35'
  • M. Kamburov получи картон

32'
  • Камбуров е изведен сам срещу Иван Караджов, но е отсъдена засада срещу нападателя. Въпреки това Камбуров влезе грубо в краката на вратаря, за което получава жълт картон.

32'
  • Страхотна намеса на Иван Горанов, който чисти топката пред голлинията след удар с глава към вратата на Ел Харуби.

29'
  • След грешка при изнасянето на топката от страна на Локомотив, домакините успяват да стигнат до нов корнер пред вратата на Ел Харуби.

28'
  • След размяна на няколко паса между Дани Кики и Веселин Марчев, последният стреля от близо 25 метра, но право в ръцете на Иван Караджов.

25'
  • Веселин Марчев е изведе отляво и стреля силно по-диагонала, но праща топката в аут.

22'
  • Опит за центриране на Еуженио към Георги Андонов, но Ел Харуби излиза и лови.

21'
  • Корнер в полза на Верея.

19'
  • Педро Еуженио центрира остро от фаул в наказателното поле, но Ел Харуби скача и боксира топката.

11'
  • Свободен удар в полза на Локомотив Пловдив пред наказателното на Верея. Дани Кики стреля, но праща топката право в стената.

9'
  • Първи корнер в мача, който е в полза на гостите от Пловдив. След центрирането не последва нищо интересно пред вратата на Верея.

5'
  • На загрявката преди мача Кирил Котев от състава на Локо Пд получи травма, която наложи неговата смяна в стартовия състав с Димитър Везалов.