• Край на мача! Царско село и Арда не се победиха - 0:0.

• Нова възможност за Арда! Румян Ховсепян пое топката пред дъгата и стреля с плътен удар, но Чворович улови топката.

• Смяна за Арда - излиза Аморим, влиза Венцислав Бенгюзов.

80'
  • Уникален шанс за Арда! Огледален пропуск в мача, но този път за Арда. Радослав Василев бе изведен сам срещу вратаря Чворович, но ударът му бе отразен от

79'
  • Изключителен шанс за Арда – Георги Минчев бе изведен сам срещу вратаря на Арда, но Караджов с парира удара на Минчев. Последва и разбъркване в наказателното поле, след който не се стигна до гол.

78'
  • Двоен пропуск за Царско село! "Царете" отправиха изстрел от средна дистанция с много сила, ала Иван Караджов отклони топката встрани. Антви я стигна и центрира, но Караджов отново улови.

77'
  • Добър шанс за Арда. Деян Лозв центрира топката отдясно, а той пусна отличен пас за Алекасндър Георгиев, който обаче не достигна топката и удар в крайна сметка посока вратата на Чворович нямаше.

72'
  • Последна смяна за Царско село - излиза Емануил Манев, влиза Светослав Диков.

68'
  • Смяна и за Арда - влиза Ради Василев, излиза Елиша Сам.

67'
  • Смяна за Царско село - излиза Уесли Ната, влиза Божидар Кацаров.

66'
  • Жълт картон за Родни Антви за симулативна игра.

61'
  • Смяна за Арда  - излиза Веселин Марчев, на негово място влиза Александър Георгиев.

59'
  • Жълт картон за Иван Коконов след сблъсъка с Чворович.

57'
  • Зловещ сблъсък между Иван Коконов и Иван Чворович - офанзивният футболист на Арда бе изпуснат от Реян Даскалов и напредна към Иван Чворович. Последното му повеждане на топката бе много слабо и Караджов притича да го парира, а Коконов, тичайки се строполи върху него. Наложи се намесата на лекарския екип на двата отбора.

56'
  • Първа смяна в мача - Георги Хашев влезе на мястото на контузения Йордан Минев.

53'
  • Първа възможност за Арда през второто полувреме! Гостите стрелята от фаул чрез Жоао Аморим, но бранител на Царско село от стената, поставена от Караджов, изчисти напред с глава.

51'
  • Първата част между Царско село и Арда приключи - резултатът е 0:0. Срещата премина много интензивно и за двата тима, като в крайна сметка в последните минути по-сериозният превес бе на сметката на гостите. Въпреки това попадения на стадион "Славия" няма.

Ще се видим след 15 минути отново.

45+1'
  • На трибуните впечатление прави, че присъства националният състезател на България - Ивайло Чочев. Юношата на Чавдар Етрополе лекува травма в своето коляно, получена по време на Лигата на нациите с "лъвовете" в края на миналата година.

• Шанс за Арда! Македонецът Дарко Глишич се справи брилянтно вляво през Емануил Манев и Йордан Минев. Последва центриране в наказателното поле, а топката бе засечена, но не във вратата на Чворович.

38'
  • Още една възможност за Арда! Веселин Марчев пое топката пред границата на наказателното поле и без голяма подготовка отправи удар с левия крак. Топката прелетя опасно близо край десния страничен стълб на стража на Царско село.

34'
  • Веселин Марчев премина "лековато" вдясно през Веселин Минев и отправи прострелно центриране между вратаря на Царско село и защитниците, но Елиша Сам не успя да засече топката във вратата на Чворович.

32'
  • Жълт картон за Антонио Георгиев от Царско село след нарушение в центъра срещу Иван Коконов.

27'
  • Ако погледнем по-общо в последните десетина минути на мача, двата отбора се поуспокоиха и стартираха с по-постепенни атаки. От тях обаче не излиза нищо опасно.

• Жоао Аморим от Арда опита амбициозно изпълнение от средна дистанция, ала за негово нещастие топката отлетя аут.

24'
  • Тимът на Арда опита да затрудни Иван Чворович. Иван Коконов бе изведен вляво с дълъг пас от линията на защитата, а атакуващият халф на Арда овладя топката в наказателното поле на Царско село. Последва центриране към Веселин Марчев в наказателното поле, но Реян Даскалов с гърди върна към стража си, който улови топката.

15'
  • Нов интересен момент в мача! Родни Атви пое топката в наказателното поле на гостите и финтира Зоран Гаич. Така той си остави пространство за стрелба и последва силен шут по земя към вратата на Караджов, който с една ръка изчисти в ъглов удар.

10'
  • Нов шанс в мача, този път за Арда! Гостите от Кърджали отвърнаха на предизвикателството, предоставено от опонента и се опитаха да отбележат гол секунди след пропуска на Манев. Арда създаде нападение отляво на терена, а топката бе центрирана за Веселин Марчев, който бе "изпуснат" от отбраната на "царете". Офанзивният футболист опита много трудно изпълнение, с което да порази вратата на Иван Чворович, но ударът по топката не бе достатъчно сполучлив и тя излезе аут.

5'
  • Първи шанс в мача! Царско село пръв имаше шанс да открие резултата на стадиона в "Овча Купел". Опитният бранител Йордан Минев пое топката вдясно и центрира топката остро за Емануил Манев. Той, от своя страна, надскочи бранител на кърджалии и с глава стреля към вратата на Иван Караджов, но бившият вратар на ЦСКА улови топката безпроблемно.

4'
  • Царско село приема съперника си от миналия сезон във Втора лига - Арда, на стадиона на Славия, тъй като теренът на "царете" все още не е получил лиценз от БФС.

• Старт на втората част между Царско село и Арда Кърджали!