• 90+3’ Божидар Васев
  • 67’ Аристоте Фунду
  • Край на мача!

90+5'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Божидар Васев слага точна на спора с трето попадение за Славия със силен шут от около 15 метра!

90+3'
  • Три минути добавено време.

90+2'
  • Шанс за Локомотив! Стефан Цонков отправя удар с глава след центриране от корнер, но топката минава встрани от вратата.

87'
  • Карабельов заменя Емил Мартинов.

85'
  • Акробатичен удар на Божидар Васев, който обаче не затруднява по никакъв начин Николай Банков.

83'
  • Джоман е заменен от Николай Христов.

82'
  • Георги Йомов заменя Иван Минчев.

78'
  • Нов шанс за Локомотив Горна Оряховица! Владислав Златинов центрира от фаул към Аристоте Ндонгала Фунду, който стреля с глава, но този път в ръцете на Георги Петков.

75'
  • Калоян Кръстев заменя Ивайло Димитров.

69'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ГО! Току що влезлият Фунду бележи с глава, за да намали преднината на Славия.

67'
  • Аристоте Фунду заменя Бен Отман за Локо ГО.

66'
  • ВТОРИ ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! След грешка в центъра на терена от страна на гостите, Стефан Велев пое топката и изведе по отличен начин Сердеров отляво, който напредна и с удар по диагонала преодоля Банков за 2:0!

58'
  • Джоман е изведен в наказателното поле и стреля, но право в ръцете на Георги Петков.

54'
  • Владислав Узунов заменя Меди Фенуш за Локомотив Горна Оряховица.

53'
  • Опасна игра на Ивайло Димитров срещу Ндонг, която му носи жълт картон.

53'
  • Жълт картон за Стефан Велков.

51'
  • Силен шут на Иван Минчев след пас на Сердеров, топката спира от външната страна на мрежата.

48'
  • Начало на втората част.

45+2'
  • Край на първата част.

45+2'
  • Една минута добавено време.

45+2'
  • ГОЛ ЗА СЛАВИЯ! Ивайло Димитров стреля точно от дузпата, за да даде преднина на своя тим.

42'
  • Дузпа за Славия! Ивайло Димитров получава пас в наказателното поле, но след леко единоборство със Стефан Цонков пада на земята, а реферът Тихомир Алексов посочва бялата точка. Доста спорно и дискусионно решение на главния съдия.

40'
  • Втори жълт картон на Софиан Муса! Нападателят на Локо Горна Оряховица удари с лакът бранителя Петко Христов в опит да си спечели позиция в борба за топката.

31'
  • Поредна възможност за домакините! Иван Минчев пробва късмета си, но Банков отново надделява.

30'
  • Греда за Славия! След центрирането от корнера, Ивайло Димитров стреля с глава, но топката среща десния страничен стълб.

29'
  • Страхотен удар на Божидар Васев! Футболистът на Славия стреля от близо 22 метра, но Банков отново бе на мястото си избива в корнер.

29'
  • Жълт картон за Софиан Муса от Локомотив Горна Оряховица, който събори на земята противников футболист при спряна игра.

22'
  • Чудесна комбинация между Сердеров и Иван Минчев, който разменят пасове с двойно подаване, но руснакът не успява да центрира добре и след рикошет топката излиза в корнер.

19'
  • Хубав пробив на Абуд отляво, последва меко центриране към Божидар Васев, който пробва акробатичен удар, но не уцвелва топката.

16'
  • Нов шанс за домакините от Славия. Този път с изпълнение на пряк свободен удар се нагърбва Сердер Сердеров, но изстрелът му спира в стената.

13'
  • Иван Минчев стреля от фаула, но праща топката над вратата.

10'
  • Свободен удар за Славия, удобна позиция за центриране или директен обстрел.

9'
  • Страхотен шанс за домакините. Сердер Сердеров получи дълг пас на лявото крило, овладя топката и видя Стефан Велев на границата на наказателното поле, който стреля, но Николай Банков спаси.

4'
  • Двубоят на Националния стадион "Васил Левски" е официален дебют за старши треньора на гостите Александър Димитров, както и за халфа на Славия Стефан Велев.