• Опасен удар на Галин Иванов, който праща топката над вратата на Витоша.

90+1'
  • Смяна в състава на Витоша. Ивайло Лазаров замени Четин Садула.

90'
  • Втори жълт картон за Даниел Пеев и последва червен картон за реплики към съдията Петър Костадинов. След като получи първия жълт картон, Пеев отново изрази недоволството си, реферът се обърна и му показа втори жълт картон.

86'
  • Жълт картон за Даниел Пеев от Витоша.

86'
  • Възможност за Славия. Галин Иванов овладя и стреля встрани от вратата на Витоша.

83'
  • Корнер за Славия. След центрирането домакините не успяха да организират нищо опасно в наказателното поле на Витоша.

82'
  • Далечен удар на Стефан Велков, но прати топката високо над вратата на Витоша Бистрица.

80'
  • Трета смяна в състава на Славия. Карабельов е заменен от Славчо Шоколаров.

78'
  • Шанс за Славия! Удар на Георги Йомов застраши вратата на Николай Георгиев. Топката рикошира в защитник и мина до гредата на вратата на гостите.

76'
  • Остро центриране на Емил Мартинов, но никой от съотборниците му не успя да засече в наказателното поле на гостите.

74'
  • Атака за Витоша. Румен Гьонов се включи в атака, но не успя да получи. Последва подаване на Даниел Пеев в наказателното поле на Славия, но Петко Цанков не успя да се възползва.

72'
  • Още една смяна в състава на Витоша. Радко Мутафчийски е заменен от Николай Христозов.

70'
  • Смяна в състава на Витоша. Даниел Пеев замени Стефан Христов.

70'
  • Смяна в състава на Славия. Иван Минчев е заменен от Милчо Ангелов.

68'
  • Жълт картон за Петко Цанков от Витоша Бистрица.

67'
  • Опасност пред вратата на Витоша. Буров центрира, топката бе вкарана във вратата на гостите, но имаше нарушение срещу вратаря Николай Георгиев.

62'
  • Шанс за Славия. Опасен удар на Георги Йомов. Футболистът прати топката на сантиметри от вратата на Витоша.

58'
  • Корнер за Славия, след който не произлезе нищо опасно пред вратата на Витоша.

56'
  • Смяна в състава на Славия. Георги Йомов замени Цветелин Чунчуков.

55'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Центриране на Стефан Велев, което затрудни Николай Георгиев. Вратарят изби топката в корнер.

42'
  • Шанс за Славия. От удобна ситуация в наказателното поле, Ивайло Димитров прати топката над вратата на Витоша.

35'
  • Шанс за Витоша Бистрица. Ударът на Петко Цанков обаче не бе достатъчно точен. Той прати топката встрани от вратата на домакините.

32'
  • Възможност за Славия. Удар на Иван Минчев, но не затрудни вратаря на Витоша Николай Георгиев.

30'
  • Възможност за Славия. Ивайло Димитров центрира опасно в наказателното поле, а Иван Минчев, падайки опита да засече, но не успя да отправи достатъчно добър удар.

25'
  • Корнер за Славия.

24'
  • Атака за Славия, Емил Мартинов центрира, но без да се стигне до нещо опасно пред вратата на Славия.

22'
  • Центриране в наказателното поле на "белите", след което топката бе изчистена.

20'
  • Атака за Витоша Бистрица. Христов опита да намери Четин Садула в наказателното поле на Славия, но брантел на домакините притича и изчисти топката.

19'
  • Удар от дистанция на Иван Минчев в атака за Славия. Топката се удари във външната страна на мрежата на вратата, пазена от Николай Георгиев.

17'
  • Добра атака за Витоша, Четин Садула потърси развитие на атаката през центъра, но защитата на Славия се справи.

16'
  • Центриране в наказателното поле на Витоша, където Георги Ангелов се намеси навреме и предотврати опасността.

14'
  • Извеждащо подаване в атака за Славия бе отправено към Цветелин Чунчуков, но без да се стигне до нещо по-сериозно пред вратата на Витоша.

12'
  • Центриране на Иван Минчев от корнер внесе напрежение в наказателното поле на Витоша, но защитата на гостите се справи.

9'

9'
  • Иван Минчев центрира в наказателното поле на Витоша, но прати топката право в ръцете на Николай Георгиев.

8'
  • Атака на Славия е спряна след като е отсъдена засада.

6'
  • Нова атака за домакините, при която Галин Иванов не успя да овладее в предни позиции.