• 42’ Самб Бадара
  • 90+1’ Иван Петков
  • Край на мача

90+5'
  • Гол за Етър! Иван Петков, който влезе като резерва се разписа за 2:1. Иван Стоянов пусна отлично към Петков в наказателното поле, който реализира от добра позиция.

90+1'
  • Четири минути добавено време.

• Стефан Велев пробва изстрел от дистанция, но прати топката встрани от вратата.

90'
  • Трета смяна и за Етър. Тодор Колев заменя Иван Вълчанов.

89'
  • Чудесно спасяване на Христо Иванов. Стражът на Етър отрази изстрел на Владислав Узунов.

86'
  • Георги Йомов е заменен от Влади Узунов в състава на Славия.

85'
  • Опастност пред вратата на Етър. Удар с глава на Стефан Велков, прати топката над вратата на Етър.

79'
  • Иван Минчев потърси подаване в наказателното поле, а топката е избита.

76'
  • Жълт картон за Димо Атанасов.

74'
  • Втора смяна в състава на Етър. Самб Бадара е заменен от Иван Петков.

70'
  • Опасност пред вратата на Славия. Атанасов напредна по левия фланг и центрира, Александър Александров отправи силен удар, но изстрелът му бе блокиран.

69'
  • Калоян Кръстев заменя Ивайло Димитров.

67'
  • Корнер за Етър. Иван Стоянов центрира, но без да се стигне до опастност пред вратата на Славия.

63'
  • Иван Стоянов центрира към наказателното полена Славия, Стергиакис изби топката, а и е фаулиран от Бадара.

60'
  • Удар от дистанция на Йордан Апостолов, който прати топката встрани от вратата на Славия.

58'
  • Смяна в състава на Славия. Галин Иванов заменя Емануел Мба.

57'
  • Смяна в състава на Етър. Джихат Кямил замени Чавдар Ивайлов.

55'
  • Претенции за дузпа при атака на Етър. Топката се докосна до ръката на Абуд Омар, но нямаше умисъл в действията на футболиста на Славия.

54'
  • Центриране в наказателното поле на Етър, където Бадара изчисти топката.

52'
  • Пропуск на Ивайло Димитров, който от чиста ситуация не успя да реализира. Димитров бе изведен от Абуд Омар и стреля, но над вратата на Етър.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • 45+2'
  • Жълт картон за Абуд Омар от Славия.

45'
  • Жълт картон за Чавдар Ивайлов от Етър.

45'
  • Напрежение между играчите след гола на Етър. Омар Абуд и Чавдар Ивайлов се спречкаха на терена.

44'
  • Гол за Етър! Грешка в защитата на Славия бе наказана от гостит Иван Стоянов отне топката от Андреа Христов, пусна към Самб Бадара и той преодоля стража на "белите" за 1:1.

42'
  • Опасност във наказателното поле на Етър. Венци Василев обаче се намеси навреме, попречи на Емануел Мба и Христо Иванов овладя топката.

37'
  • Иван Минчев центрира, а Самб Бадара изчисти топката.

34'
  • "Белите" атакуват, а топката е избита в корнер.

33'
  • Прекъсване, за да могат футболистите да се освежат с глътка вода заради горещото време.

29'
  • Етър атакува. Венцислав Василев потърси Бадара, но без успех.

26'
  • Опасна атака за Славия, която приключва със засада на Георги Йомов.

20'
  • Гол за Славия! Стефан Велков се разписа за 1:0 за Славия след като бе изпуснат от защитата на гостите при центриране на Иван Минчев.

16'
  • Центриране на Абуд Омар внесе напрежение в наказателното поле на Етър, но без да се стигне до голова опастност.

16'
  • Удар на Иван Скерлев по посока вратата на Славия, който не затрудни Антониос Стергиакис.

12'
  • Добра атака за Славия. Удар на Омар Абуд е блокиран от Венци Василев.

9'
  • Нова атака за Етър. След центриране в наказателното поле на Славия Антониос Стергиакис изби топката, застрашен от Самб Бадара.

7'
  • Шанс за Етър! След грешка на Стергиакис при връщане на топката към него от Омар Абуд, гостите получиха отличен шанс да открият резултата. Самб Бадара обаче, не успя да порази вратата на Славия от добра позиция.