• Удар на Стефан Велков към вратата на Ботев, но Чворович нямаше проблеми да спаси.

• Удар от воле на Стефан Велев по посока вратата на Ботев, но изстрелът бе неточен.

• Жълт картон за вратаря на Ботев Иван Чворович.

61'
  • Смяна в състава на Славия. Минчев е заменен от Георги Йомов.

57'
  • ГОЛ за Ботев! Омар Косоко реализира красиво попадение за 3:0 за гостите! Косоко бе изведен отлично от Фелипе Бризола, справи се със защитниците на Славия и отбеляза трети гол за Ботев.

53'
  • Жълт картон за Омар Абуд от Славия.

49'
  • Смяна в състава на Славия. Ивайло Димитров е заменен от Калоян Кръстев.

47'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Край на първото полувреме!

45+3'
  • ГОЛ за Ботев! Антонио Вутов реализира за 2:0 за гостите! Вутов се възползва от грешка на Георги Пашов, овладя топката и преодоля двама защитници на Славия, за да отбележи втори гол за Ботев.

44'
  • Жълт картон за Сердер Сердеров от Славия.

44'
  • ГОЛ за Ботев! Омар Косоко реализира за 1:0 за гостите! Тодор Неделев отправи силен удар извън наказателното поле към вратата на Славия след подаване от Косоко. Вратарят на домакините Георги Петков боксира, но Косоко бе притичал в наказателното поле и засече отскочилата топка за 1:0 за Ботев.

34'
  • Атака за Славия. Удар на Стефан Велев, но той прати топката над вратата на гостите.

32'
  • Шанс за Ботев. Радослав Терзиев засече центриране на Лазар Марин и насочи топката под гредата на Славия, но Петков изби в корнер.

27'
  • Калоян Кръстев навлезе в наказателното поле на Ботев, но Радослав Терзиев се намеси навреме.

25'
  • Удар на Сердер Сердеров по посока вратата на Ботев, но не затрудни Иван Чворович.

23'
  • Атака за Ботев, която обаче бе спряна от защитата на домакините пред наказателното поле.

22'
  • Опит за центриране на гостите в наказателното поле на Славия и следва ъглов удар.

14'
  • Неточен удар на Омар Косоко към вратата на Славия.

12'
  • Възможност за Славия. Минчев центрира от фаул, но защитата на гостите се справи с опасността.

5'
  • Атака за Ботев, но подаване към Антонио Вутов бе прекалено силно и той не успя да достигне топката.