• 60’ Станислав Костов
  • 80’ (д) Жерсон Кабрал
  • Край на мача

90+5'
  • Септември отново изравнява - 2:2. Мирослав Будинов вкара с удар със задна ножица.

90+4'
  • Удар на Паулиньо, който предпочете да не комбинира с Обертан. Бразилецът изкара топката в аут.

90+3'
  • Ивайло Найденов заменя Кабрал.

90+2'
  • Владимир Николов заменя Меледже Омнебес.

89'
  • Принудителна смяна в Левски. Серджиу Буш заема мястото на контузения Костов, който бе изнесен на носилка.

87'
  • Борис Галчев изпълни фаул. След изстрела му топката се удари в гредата.

85'
  • Мирослав Будинов заменя Гади.

84'
  • Фабиано Алвеш получава втори жълт картон и напуска игра.

82'
  • Левски отново повежда на Септември след точно изпълнена дузпа от Жерсон Кабрал - 2:1. До отсъждането на 11-метровия наказателен удар се стигна след един пробив на Иван Горанов отляво в пеналта. Байду понечи да го блокира, като опита да му отнеме топката. Получи се контакт между играча на домакините и левия бек на гостите, като бранителят на Левски падна в наказателното поле. Драгомир Костадинов посочи бялата точка, като последваха бурни протести на футболистите на Септември. Въпреки това, реферът бе непреклонен.

80'
  • Борис Галчев заменя Иван Тилев.

78'
  • Давиде Мариани изпълни фаул отдясно по атаката. Топката бе пратена в пеналта, където Нуно Рейш успя да отклони с левия крак, но Георгиев спаси.

73'
  • Добър удар на Мариани, минава покрай вратата.

72'
  • Хубав Удар на Костов излиза в аут.

67'
  • Септември изравнява на Левски - 1:1. След изпълнение на фаул от Иван Тилев ,Божидар Митревбоксира и след това напусна очертанията на вратата си. Докато вратарят зае отново позицията си, напрежението в наказателното му поле се запази. След страхотно меле, Иван Стоянов успя да стреля силно и да опъне мрежата на гостите, възстановявайки паритета.

66'
  • Гол за Левски - 1:0. "Сините", които днес играят с резервните си жълти екипи, повеждат в резултата.  След хубаво взаимодействие между Иван Горанов и  Жерсон Кабрал, крилото буквално сервира топката на главата на Станислав Костов, който реализира 15-ия си гол от старта на кампанията.

60'
  • Давиде Мариани заменя Белмонт.

58'
  • Иван Стоянов получава жълт картон.

55'
  • Фаул за Септември. Топката бе заложена фронтално на вратата на Левски. След центрирането Александру Бенга  се изивиси и с глава отклони в мрежата на Левски. Попадението обаче не бе зачетено, защото преди това бе прозвучал сигнал за нарушение на бранителя на домакините спрямо Жерсон Кабрал. Играчът на септемврийци си бе помогнал с ръце, за да нанесе удара.

54'
  • Давид Яблонски получава жълт картон. Това е пето официално предупреждение за Яблонски и той пропуска следващия мач на Левски - домакинството на Етър.

53'
  • Начало на второ полувреме

46'
  • Край на първо полувреме

45+3'
  • Левски пропиля чудесна възможност да поведе. Иван Горанов адресира превъзходен диагонален пас към Габриел Обертан. Французинът овладя отдясно по атаката и след това центрира в пеналта, където Станислав Костов отклони с глава. Топката обаче разтресе десния стълб. След рикошета Янко Георгиев се хвърли да спаси под заплахата на връхлитащия Жерсон Кабрал. Така вратарят се сблъска със свой съотборник и се наложи да му бъде оказана лекарска помощ.

43'
  • Много добра възможност за Септември. Байду пусна наляво към Георги Русев. Той успя много умело да се измъкне и да стреля коварно. Митрев боксира колебливо в тялото на Нуно Рейш, а Меледже Омнебес можеше да се разпише от близка дискация, ако стражът на "сините" не бе уловил топката в сетния миг.

35'
  • Байду навлезе в пеналта отдясно, а Горанов се изпречи на пътя му. Играчът на домакините падна след игра тяло в тяло, като в вдигна ръце в знак на протест, искайки дузпа. Съдията Драгомир Драганов обаче даде знак играта да продължи.

33'
  • Много добра контра на Септември, в основата на която бе Георги Русев. Атаката завърши с удар на последния, който мина малко встрани от вратата на Митрев.

24'
  • Левски изпълни фаул от опасна позиция отдясно по атаката си. Жерсон Кабрал и Антъни Белмонт бяхя застанали зад топката. Бързоногото крило опита директен обстрел. Стреля опасно, но  Янко Георгиев не се намеси много убедително, като след това топката се отби в напречната му греда. Последва разбъркване в наказателното поле, след което топката бе изчистена в корнер. След неговото изпълнение, Паулиньо се нагласи и оотправи коварен изстрел към десния ъгъл на Георгиев, който внимаваше и улови.

22'
  • Фабиано Алвеш получава първия жълт картон в мача.

17'
  • Първа сериозна опасност в мача. Септември проведе добра атака, като в крайна сметка Ишмаел Байдун шутира някъде от границата на пенлата. Топката летеше към долния десен ъгъл на Божидар Митрев, който обаче изби. Топката след това се отби в десния му стълб, но играч на домакините нямаше шанса да направи добавка.