• Капитанът на домакините излезе, вместо него Петър Атанасов

89'
  • Борис Галчев излиза, вместо него Георги Стоичков

88'
  • Емил Стоев направи резултата 4:1. След чудесна атака отдясно по нападението, топката беше центрирана от Андреас Васев, Домовчийски опита удар, вратарят Георгиев изби, но топката попадна в Стоев, който отблизо стреля за 4:1.

78'
  • Нови искри между Емил Стоев и Фабиано.

78'
  • Даниел Генов напусна, Костадин Гаджалов влезе.

76'
  • Жълт каттон за Русев

75'
  • Даниел Генов получи жълт картон

73'
  • Будинов се появи в игра вместо Здравко Димитров

70'
  • Русев влиза на мястото на Байду

65'
  • Йордан Апостолов също получи червен картон.

64'
  • Два червени картона за Йордан Апостолов и Асен Чандъров. Причината е съприкосновение между двамата, което премина рамките на нормалното. Първоначално играчът на Ботев пръв блъсна с ръка съсперника си, при изправянето от терена и двамата се спречкаха, глава в глава, поради което бяха изпратени в съблекалнята.

64'
  • Жълт картон за Емил Стоев

59'
  • Страхотен гол за Ботев Враца. Даниел Генов овладя топката и отдалеч я прати първо в страничната греда, а след това тя се оплете за 3:1.

56'
  • Изстрел отдалеч на Юлиан Ненов, но Янко Георгиев се справи отново по най-добрия начин и изби в корнер.

52'
  • Валери Божинов напуска играта, на негово място Валери Домовчийски.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме. Двата тима правят много интересен двубой във Враца.

45+1'
  • Нов гол на стадион "Христо Ботев". 2:1. Септември намали резултата. Асен Чандъров майсторски прехвърли защитник, Крис Гади овладя и по чудесен начин, от въздуха, стреля от ъгъла на наказателното поле за 2:1.

42'
  • Жълт картон за Йордан Апостолов

30'
  • Автогол. 2:0 за Ботев Враца. Вратарят на Ботев Красимир Костов изпрати топката далеч напред, първоначално тя не бе овладяна, след това двамата защитници на гостите Александру Бенга и Дарко Глишик не се разбраха, след натиска на Юлиан Ненов, кълбото се отби за последно в македонеца, стражът Янко Георгиев не успя да я догони и след груповата грешка в защита влезе в мрежата за 2:0.

28'
  • Гол за Ботев Враца след натиска в последните минути. След бърза атака отляво, Даниел Генов центрира, а оставеният непокрит Валери Божинов засече от точката на дузпата за 1:0.

26'
  • Жълт картон за Валери Божинов за симулация. Главният рефер го санкционира, след като нападателят падна след съприкосновение с Борис Галчев.

25'
  • Янко Георгиев, врататрят на Септември, спаси мрежата си след мощен удар на Емил Стоев.

24'
  • Отлична работа отново на Янко Георгиев. Вратарят отново се прояви, изби топката с една ръка в последния момент след удар на Валери Божинов.

22'
  • Центриране в наказателното поле на Септември от фаул, Валери Божинов засече топката с глава, но встрани от вратата на Янко Георгиев.

21'
  • Ботев Враца владее повече топката в началните минути, но по-чистите ситуации към момента са за Септември.

17'
  • Шанс за Ботев Враца от статично положение. След центриране в наказателното поле, разбъркване, топката стигна до Даниел Генов, но той стреля високо над вратата на гостите.

14'
  • Атака отляво за Септември, Асен Чандъров центрира по земя към Ишмаел Байду, който стреля по земя, но в страни от вратата на Красимир Костов.

9'
  • Шанс за Септември София. Гредата спасява домакините след много добър удар от границата на наказателното поле от страна на Фабиано Алвеш.

3'
  • Можете да гледате мача в онлайн платформата PLAY DIEMA XTRA, както и пряко по телевизия DIEMA SPORT.

3'
  • Теренът изглежда прилично изчистен, въпреки натрупалия сняг през изминалите дни във Враца. Домакините се постараха да подготвят стадиона за този двубой. Студеното време предразполага към не толкова атрактивен футбол, но дано двата отбора да ни опровергаят.