• Божидар Христов влезе на мястото на Хрвоие Ризванович в тима на Верея.

• Лекарският екип на Верея влезе на терена, за да окаже помощ на контузилия се Тимоте Рубин.

• Бедри Рюстемов влезе на мястото на Лола Аурелиен в тима на Верея.

64'
  • Удар на Валери Домовчийски от дистанция, но в аут.

58'
  • Петър Атанасов направи резултата класически в полза на Ботев Враца! Даниел Генов се добра до топката отдясно на наказателното поле и центрира успоредно на голлинията към далечна греда. Там Петър Атанасов стигна до кълбото, оставен напълно сам, и с премерен удар по диагонал направи резултата 3:0.

57'
  • Жълт картон за Денислав Станчев.

55'
  • Даниел Генов вкара втори гол за Ботев Враца! Нападение на Андреас Васев отдясно му даде шанс да центрира в наказателното поле. Там защитник на Верея не успя да изчисти топката, която стигна до Даниел Генов, който се обърна и стреля в далечния от себе си ъгъл за 2:0.

53'
  • Ботев Враца бе близо до втори гол! Дълго подаване в предни позиции намери Валери Домовчийски. Той шутира силно, но топката удари напречната греда и излетя напред.

50'
  • Верея имаше нов шанс да изравни. Атака отляво позволи на Тимоте Рубин да центрира към дузпата, където Андреис Ковальов стреля от воле, но право в ръцете на Красимир Костов.

49'
  • Първата атакуваща акция през първата част бе за Верея. Лола Аурелиан се озова на стрелкова позиция вдясно по диагонал, но топката прелетя в аут.

47'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Ботев Враца имаше претенции за дузпа в края на първата част. Центриране отдясно намери тялото на Дмитрий Иванов от тима на Верея, но съдията не посочи бялата точка.

44+1'
  • Топка зад защитата на Верея изпрати кълбото към Даниел Генов. Той се озова на стрелкова позиция по диагонал, но кълбото прелетя високо в аут.

35'
  • Контраатака на Ботев Враца позволи на топката да стигне до Симеоне Мечев. Той имаше много пространство пред себе си и стреля с левия крак, но много неточно и в аут.

34'
  • Денислав Станчев стреля от свободен удар, но слабо с полувисока топката, която бе изчистена от защитата на Ботев Враца.

32'
  • Шанс за Верея! Андреис Ковальов се измъкна сам в наказателното поле и стреля с десния крак по диагонал. Там Красимир Костов се разтегна и докосна кълбото с ръце. Топката се отби в дясната греда и излезе в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на домакините.

31'
  • Голмайсторът Мартин Кавдански получи жълт картон.

29'
  • Гол за Ботев Враца - Мартин Кавдански даде аванс на Ботев Враца! Изсипана топката в наказателното поле на Верея позволи на бранителя Кавдански да отправи удар с глава, който насочи кълбото до лявата греда на вратата на съперника. Там нито един от защитниците на гостите не реагира.

19'
  • Голям пропуск на Валери Домовчийски! Атака отляво позволи на Петър Атанасов да пусне успореден пас към Домовчийски, който остана сам на дузпата. Ударът му обаче бе отразен от Генадий Ганев.

16'
  • Подаване на Йордан Апостолов от свободен удар намери Кавдански в наказателното поле на съперника. Той стреля с глава, но топката прелетя в аут.