• 69’ Рубен Бригидо
  • 88’ Милен Желев
  • Край на мача!

90+3'
  • ГООЛ за БЕРОЕ! Старозагорци решават всичко в мача с трети гол на Милен Желев. След грешка на Венцислав Керчев, който не успя да върне топката към свой съотборник, тя попадна в Милен Желев, който напредна и с много премерен уадр с левия крак прати топката в долния десен ъгъл на вратата за 3:1.

88'
  • Христо Златински получава жълт картон.

87'
  • Вушорович заменя Даниел Генов за Ботев Враца.

85'
  • Яя Меледже заменя Иван Минчев за Берое.

83'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски.

80'
  • ГОООЛ за БОТЕВ! Домакините връщат интригата в срещата след гол на Будинов. Нападателят стреля с глава, топката рикошира в тялото на бранител на Берое и прехвърли Душан Перниш.

77'
  • ГОООЛ за Берое! Гостите от Стара Загора удрят за втори път във Враца. Рубен Бригидо получи леко вляво, напредна и след като преодоля с лекота Андреас Васев, стреля с десния крак за 2:0. Стражът на домакините докосна топката, но не успя да я отклони извън рамките на вратата.

69'
  • Хубав удар на Симеон Мечев от фаул, но Перниш е на мястото си и лови.

68'
  • Опасна игра на Иван Минчев, която му носи жълт картон.

67'
  • Зоран Йосипович заменя Мартин Камбуров.

63'
  • Жълт картон за Илия Миланов.

62'
  • Поредна комбинация между Василев и Камбуров едва не носи нов гол за гостите. Василев проби отляво и пусна пас към нападателя, койтот стреля без подготовка в аут.

56'
  • Прекрасна възможност за домакините! След атака по лявото крило Валери Домовчийски напредна и центрира много добре към Будинов, който обаче не успя да засече пред погледа на Перниш.

54'
  • Далечен шут на Александър Цветков, който обаче минава много далеч от целта.

53'
  • Удар на Илия Миланов от близка дистанция, Душан Перниш самоотвержено излиза и спасява.

47'
  • Симеон Мечев влиза на мястото на Ивайло Михайлов.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Много опасно центриране на Даниел Генов отдясно, но Душан Перниш плонжира и избива.

45+1'
  • Страхотен шут на Мартин Камбуров отдясно, топката сприа от външната страна на мрежата.

43'
  • Нов страхотен шанс за Берое! След поредното включване на Александър Василев отляво, топката бе пратена към Камбуров, който от няколко метра не успя да порази целта.

38'
  • Принудителна смяна и за домакините. Георги Вълчев е заменен от Мирослав Будинов.

33'
  • Бригидо получава първия картон в мача за фаул срещу Илия Миланов.

32'
  • Нова греда за Берое! Отново Бандаловски стреля към вратата на Костов, но този път топката спира в десния страничен стълб.

23'
  • Добра възможност за Берое! След изпълнение на корнер, топката бе центрирана в пеналта, където Бандаловски стреля с глава, но в гредата.

21'
  • Принудителна смяна в състава на Берое. Милен Желев заменя контузения Педро Еуженио.

20'
  • Голмайсторът за гостите Педро Еуженио получава удар и има нужда от лекарска помощ.

18'
  • ГОООЛ за БЕРОЕ! Педро Еуженио бележи първия гол в шампионата в efbet Лига! Охене получи в центъра и изведе по отличен начин Александър Василев отляво, който веднага потърси комбинация в наказаетлното поле към Педро Еужениео. Той овладя и с премерен удар дронтално срещу вратата порази целта за 1:0.

12'
  • Шанс за Ботев!Даниел Генов бе оставен абсолютно непокрит в наказателното поле, получи топката и напредна, след което стреля по диагонала, но Перниш бе на мястото си и спаси.

10'
  • Корнер за Берое отдясно. Топката е центрирана в наказателното поле, където Душан Перниш боксира.

7'
  • Първа отлична възможност в мача. Мартин Камбуров успя да подаде почти от аутлинията към Педро Еуженио, чийто удар обаче бе блокиран от бранител на домакините.