• Орлин Старокин е деветият с жълт картон в мача.

• Най-добрата възможност за Локо Пд, но ударът по трева на Дани Кики е спасен от Макенджиев.

• Локо Пд опитва да наложи натиск, но все още не успява да създаде стопроцентова ситуация.

• Стефан Йевтоски

69'
  • Румен Сандев получи жълт картон.

67'
  • Удар с глава на Велковски, но право в ръцете на Макенджиев, без проблеми за вратаря на Пирин.

66'
  • Жълт картон за Стилиян Николов.

63'
  • Абсолютно нищо интересно през второто полувреме досега. Неточният изстрел на Иван Цветков бе най-интересното събитие.

62'
  • Иван Цветков получи жълт картон.

61'
  • Антон Костадинов получи жълт картон.

53'
  • Жълт картон за Шоко от Локо Пд.

48'
  • Шоко сменя Роберт Петров в състава на Локо Пд.

46+2'
  • Димитър Велковски сменя Димо Бакалов

46+2'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ПИРИН.

45+2'
  • 45'
  • Димо Бакалов получава жълт картон.

39'
  • Дани Кики стреля от фаул и изненадва Макенджиев, стражът избива топката в корнер с крак.

27'
  • Аймен Суда получи жълт картон.

20'
  • Иван Цветков смени контузилия се Даниел Младенов в състава на Пирин.

19'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН - 1:0! Орлин Старокин си повдигна топката и от въздуха я изпрати от границата на пеналта в долния ляв ъгъл на вратата на Локо Пд.

14'
  • Парвиз Умарбаев имаше възможност да обстрелва вратата на Пирин, топката попадна в ръцете на Макенджиев.

13'
  • Равностойно и спокойно начало на мача. Домакините имат инициативата, но без опасни положения.