• КРАЙ НА МАЧА

90+4'
  • Последна смяна за Локо ГО - Венци Керчев заменя Бен Отман в опит за затваряне на играта.

90+1'
  • 3 минути добавено време.

• Последна смяна за Пирин - Антон Костадинов сяда на пейката, вместо него в игра Костадин Ничев.

89'
  • Жълт картон за Антон Костадинов от Пирин за грубо единоборство с Жан Амброуз.

85'
  • Още един голям пропуск на Младенов! Нападателят беше изведен чудесно отляво по атаката и нахлу в наказателното поле. Вместо да потърси пас към Иван Цветков, той опита да завършва сам и изпрати топката доста встрани от лявата греда.

78'
  • Втора смяна за Локо ГО - Николай Христов замени Узунов.

74'
  • ВТОРИ ЖЪЛТ КАРТОН ЗА МАДИАНГА! Халфът на Локо ГО препъна много грубо Антон Костадинов и пое към душовете преждевременно.

71'
  • Втора смяна в Пирин - Тодор Траянов излезе, Иван Цветков се появи.

70'
  • Никак нелош изстрел на Влади Узунов от около 24-25 метра. Топката прелетя съвсем малко над гориня десен ъгъл.

67'
  • Първа смяна в Локо ГО - Софиан Муса замени Кифуети на върха на атаката.

64'
  • Страхотен рейд на Даниел Младенов! Крилото получи отляво по атаката и веднага тръгна да пробива навътре. Той пробяга покрай няколко съперникови играчи и от дъгата изпрати тежък шут, който премина малко над гредата.

60'
  • Жълт картон за Карл Мадианга от Локо ГО.

52'
  • Жълт картон за Станислав Костов от Пирин.

52'
  • ГОЛ ЗА ПИРИН ОТ ДУЗПАТА - 1:1! Безкомпромисно изпълнение на Младенов, право в горния ляв ъгъл.

49'
  • ДУЗПА ЗА ПИРИН! Младенов веднага оказа влияние и принуди Банков да го покоси в наказателното поле.

48'
  • Първа смяна за Пирин още на почивката. Димитър Благов излезе, на негово място Даниел Младенов.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Пирин поднови играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+2'
  • Невероятен пропуск на Пирин! Рос Дженкинс и Станислав Костов направиха чудесно двойно подаване, при което българинът подаде с пета към англичанина. Дженкинс нахлу в наказателното поле, но се уплаши да стреля и в крайна сметка бе затворен. Той се обърна, за да подаде вдясно за Костов, който не улучи топката.
    Впоследствие Кощрна опита остро центриране отдясно, а топката удари Жан Амброуз пред вратарското поле. Домакините веднага отправиха претенции за дузпа, каквато обаче не последва.

45+1'
  • Жълт картон за Александър Башлиев от Пирин за гневна реакция и реплика към съдията.

43'
  • ГОЛ ЗА ЛОКО ГО - 0:1! Страхотно попадение на Кифуети! Фунду метна чудесен извеждащ пас за Кифуети, който напредна между централните бранители и с изстрел от 15-ина метра прониза долния ляв ъгъл на вратата.

17'
  • Жълт картон за Атанас Фиданин от Локо ГО.

13'
  • Сериозни претенции на Пирин за дузпа! Станислав Костов получи отляво по атаката и тръгна пробив към наказателното поле. Вече вътре, той използва серия хубави финтове, за да тръгне да минава покрай Фиданин, който обаче го препъна. Сигнал от рефера не последва, което хич не се хареса на домакините и техните фенове.