• Червен картон за Суда

86'
  • Суда и Еуженио се сблъскаха на терена, Старокин също се включи дейно. Чакаме решението на съдията Ставров

84'
  • Последва пряк свободен удар за Пирин, зад топката застана Иван Цветков и откри резултата.

81'
  • Колев излезе да пресече пас скъм Костов, и спря топката с ръка, за което получи жълт картон.

80'
  • Три поредни корнера за Пирин. Цветков центрира при последния, но след центрирането му не последва опасност за Колев.

78'
  • Инкоом изчисти кълбото в корнер при опасна атака за Пирин.

77'
  • Смяна в Пирин. На мястото на Кощърна влиза Суда

72'
  • Пряк свободен удар за гостите, след изпълнението му, отбраната на Пирин се справи със ситуацията.

70'
  • Старокин стреля без подготовка, но Колев се справи със ситуацията.

68'
  • Смяна в състава на Верея. Домовчийски влиза, излиза Калоянов

67'
  • Старокин получи жълт картон за нарушение срещу Андонов

63'
  • Георги Андонов и Старокин имат нужда от лекарска помощ, след като се сблъскаха на терена.

62'
  • Нова смяна за Пирин. На мястото на Костадинов влиза Иван Цветков

61'
  • Пряк свободен удар за Верея, след изпълнението му Калоянов прати топката в аут.

60'
  • Смяна в състава на Пирин. На мястото на Тасев, влиза Старокин.

58'
  • Още с първата атака Педро Еуженио опита да прехвърли Макенджиев, но не сполучи за малко.

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+3'
  • Две минути е добавеното време на първата част

45+1'
  • Вратарят на гостите се нуждае от лекарска помощ

44'
  • Жълт картон за Даниел Младенов, който настъпи вратаря на Верея Пламен Колев при атака за Пирин. Вратарят на гостите улови кълбото и беше настъпен лошо от футболиста на благоевградчани.

43'
  • Керкар от няколко метра не успя да засече кълбото във вратата на Макенджиев.

37'
  • Жълт картон за Керкар след нарушение, след което последва пряк свободен удар за Пирин.

33'
  • Корнер за домакините, след изпълнението му Верея се справи със ситуацията.

29'
  • Костов стреля много опасно към вратата на Колев, но вратарят на гостите изчисти в корнер.

28'
  • Илиян Йорданов не можа да продължи двубоя и напусна, а на негово място влезе Селим Керкар.

27'
  • Илиян Йорданов се нуждае от медицинска помощ

25'
  • Свободен удар за Пирин. Попев центрира в наказателното поле на гостите, но бранител скочи с глава и изчисти кълбото напред.

22'
  • Корнер за Пирин, след изпълнението му старозагорските футболисти се справиха с положението.

17'
  • Костов пропусна да открие резултата в полза на Пирин, но вратарят Колев се справи отлично със ситуацията.

16'
  • Жълт картон за Венцислав Бенгюзов

13'
  • Опасен шут на Педро Еуженио към вратата на Макенджиев, който се намеси добре при ударът от далечно разстояние

13'
  • Вратарят на Верея Пламен Колев излезе напред и изчисти кълбото току пред краката на Станислав Костов.

10'
  • Макенджиев се намеси добре при опасен удар на Георги Андонов към вратата на Пирин, последва корнер за гостите от Верея.

9'
  • Тони Тасев пусна хубав пас към наказателното поле на Верея към Младенов, но той се замота и не успя да продължи атаката.