• Край на мача.

90+5'
  • Павел Виданов заменя Антон Карачанаков.

88'
  • Центриране от корнер, Борислав Цонев стреля, но бе блокиран, топката стигна до Иван Иванов, който я предостави на тепсия за мощен шут на Мартин Камбуров от 7-8 метра, право в мрежата.

85'
  • Опасна атака на Берое, Негруц намери Камбуров в наказателното поле, но топката му избяга и ударът не се получи.

83'
  • Карлос Охене получава жълт картон.

83'
  • Иван Иванов с жълт картон.

83'
  • Радослав Кирилов изкара само 17 минути на терена, след като отново се обади травмата му. Той се появи в игра в 64-та минута, но не успя да завърши мача.

81'
  • Серджиу Негруц заменя Милен Желев.

80'
  • Камен Хаджиев с жълт картон.

77'
  • Борба за топката в наказателното поле на Пирин, Карлос Охене пада след съприкосновение с Аймен Суда, гостите за кратко претендираха за дузпа, но такава не е отсъдена.

70'
  • Борислав Цонев заменя Марко Адамович.

69'
  • Димитър Благов е заменен от Радослав Кирилов.

65'
  • Жълт картон за Марко Адамович.

64'
  • Далечен, неточен удар на Антон Костадинов.

62'
  • Страхотен шанс за Ничев, който засича от корнер топката от близко разстояние, забравен в пеналта на Берое. Перниш се намеси решително и изби в корнер.

58'
  • Помощ от лекарите и за рефера Станислав Ставров, който се е порязал.

57'
  • 57'
  • Удар на Еуженио, техничен от 7-8 метра, Макенджиев внимаваше.

48'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Жълт картон за Аймен Суда.

45'
  • Жълт картон за Мартин Райнов.

43'
  • Центриране отдясно в пеналта на Пирин, Марко Адамович стреля от границата на пеналта в ръцете на Макенджиев.

43'
  • Жълт картон за Милен Желев.

41'
  • Центриране на Еуженио в наказателното поле на Пирин, Карлос Охене страхотно технично отправи удар с петичка, нацели страничната греда.

34'
  • Атака на скорост за Берое, Стилиян Николов изчисти точно пред вратата в корнер.

33'
  • Жълт картон за Конър Хендерсън.

32'
  • Аймен Суда с хубав пробив отляво, пуска към Благов, но Камен Хаджиев се намеси решително.

29'
  • Поредното центриране от статична ситуация без никакъв резултат.

28'
  • След първоначалните по-остри минути, играта се развива предимно в центъра.

25'
  • Опасен удар на Станислав Костов от разстояние минава малко над вратата.

24'
  • Душан Перниш е получил неволен удар от Станислав Костов в лицето, но няма проблем и продължава мача.

18'
  • Лек превес за Пирин в първите десетина минути, но без реални голови опасности.