• 62’ Георги Йомов
  • 90+2’ Ишмаел Байду
  • Край на мач

90+4'
  • ГОЛ за Септември! Ишмаел Байду реализира за 3:1 след като бе изпуснат от защитата на Славия.

90+2'
  • Две минути добавено време на мача.

• Атака за Славия, която приключва с удар на Кристиян Пешов към вратата на Септември.

86'
  • Последна смяна и за Славия. Йомов и заменен от Кристиян Пешов.

83'
  • Жълт картон за Славшо Шоколаров от Славия.

77'
  • Над Националния стадион "Васил Левски" се излива силен дъжд, който затруднява играчите и на двата тима.

• Последна смяна за Септември. Будинов е заменен от Георги Русев.

72'
  • Втора смяна и в отбора на Славия. Милчо Ангелов напусна игра, а на негово място влезе Филип Кръстев.

71'
  • Удар с глава на Мирослав Будинов към вратата на Славия, но Георги Петков се справи.

66'
  • Втора смяна в тима на Септември. Димитър Костадинов замени Борис Галчев.

65'
  • ГОЛ за Славия! Георги Йомов получи от Илиан Мицански и реализира с хубав завършващ удар за 3:0 за домакините.

62'
  • Смяна и в състава на Славия. Ашковски е заменен от Момчил Цветанов.

60'
  • Смяна в състава на Септември. Меледже е заменен от Фабиано Алвеш.

58'
  • Шанс за Славия! Янко Георгиев успя да спре Милчо Ангелов, който излезе срещу него в предни позиции.

57'
  • Шанс за Септември! Крис Гади не успя да засече добре топката и да отправи удар в наказателното поле. Впоследствие гостите поискаха дузпа за игра с ръка на Янис Карабельов при изчистването на топката.

56'
  • Жълт картон и за Борис Галчев от Септември.

55'
  • Жълт картон за Меледже Омнебес от Септември.

54'
  • Статично положение в атака за Септември. Борис Галчев центрира, а топката е избита от защитата на Славия.

51'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Борис Галчев прати топката в наказателното поле на Славия, Будинов опита да отправи удар с глава, но не успя да насочи добре топката.

45+1'
  • Шанс за Септември! Центриране на Борис Галчев, Александро Бенга засече и стреля, но Героги Петков спаси вратата си.

44'
  • Изстрел на Ишмаел Байду към вратата на Славия, но твърде слаб, за да затрудни вратаря Георги Петков.

42'
  • Добра комбинация в предни позиции за Септември, но Георги Стоичков не успя да завърши атаката с удар.

41'
  • Жълт картон за Георги Йомов от Славия.

37'
  • Центриране към далечната греда, последва разбъркване и удар на Владислав Узунов, който бе неточен.

36'
  • Жълт картон за Крис Гади от Септември.

35'
  • Атака за Славия. Георги Йомов центрира, а преди това е фаулиран след сблъсък с Крис Гади.

34'
  • Шанс за Славия! Милчо Ангелов отправи силен удар фронтално срещу вратата, но той стреля над гредата.

32'
  • Корнер за Септември. Галчев центрира, Будинов засече с глава, но не успя да насочи добре топката.

29'
  • Атака за Септември, при която топката се отби в тялото на Тейнур Марем.

27'
  • Атака за Септември, която приключва с удар на Крис Гади встрани от вратата, пазена от Георги Петков.

22'
  • Ашковски опита да намери свой съотборник в наказателното поле на Септември, но бе неточен.

22'
  • Ъглов удар за Славия. Топката е избита от Александру Бенга.

21'
  • Атака за Славия, която води до нов корнер.

20'
  • Неточен удар на Янис Карабельов, който опита от дистанция да изненада Янко Георгиев.

16'
  • Шанс за Славия! Стефан Ашковски бе изведен отлично в предни позиции, но не успя да се възползва и да прати топката в мрежата на Септември.

14'
  • Корнер за Септември, от който не произтече нищо опасно пред вратата на Славия.

12'
  • Вратарят Георги Петков получава медицинска помощ след сблъсък между него и Крис Гади.

11'
  • След центрирането на Галчев, футболист на Славия изчисти топката.

11'
  • Атака за Септември. Борис Галчев е фаулиран от Тейнур Марем близо до наказателното поле.

10'
  • ГОЛ за Славия! Илиан Мицански реализира втори гол за Славия! Отново след центриране отдясно след добра комбинация между Йомов и Марем, Мицански намери топката и я прати във вратата на Септември София.

4'
  • ГОЛ за Славия! Автогол си отбеляза Бенга от Септември! Георги Йомов центрира отдясно в атака за Славия, Александру Бенга опита да изчисти топката, но я вкара в своята врата за 1:0 в полза на домакините от Славия!