• Край на мача. Категорична победа на Пирин над Нефтохимик.

• Нов гол за Пирин. Иван Цветков узакони успеха на благоевградския тим.

• Нова смяна в Пирин. Грозданов влиза на мястото на Благов.

90+1'
  • Смяна в Пирин. На мястото на Младенов, влиза Тасев.

90'
  • Късо изпълнение на корнер от Пирин, след изпълнението домакините се справиха със ситуацията.

89'
  • Пряк свободен удар за Нефтохимик. Последва центриране към наказателното поле на гостите, но отново нямаше опасност за Костов.

87'
  • Корнер за Нефтохимик. След изпълнението му отново футболистите на домакините не намериха пролука към вратата на Костов.

85'
  • Пряк свободен удар за Нефтохимик. Божинов центрира технично към наказателното поле на Пирин, там отбраната се справи, а продължението на атаката на домакините се провали.

83'
  • След изпълнението на корнер в полза на Нефтохимик отбраната на гостите се справиха.

79'
  • Хазуров стреля към вратата на Костов, той изпусна топката, но Хомей не успя да накаже грешката на вратаря

73'
  • След новия корнер в полза на Нафтата не последва опасност за Костов.

71'
  • Корнер за Нефтохимик, но след изпълнението футболистите на Пирин изчистиха кълбото отново в корнер.

71'
  • Центриране в наказателното поле на Пирин, но доста безадресно, там бранител изчисти кълбото напред.

68'
  • Корнер за Пирин. След изпълнението му Иван Цветков опита да организира опасна атака към вратата на Георгиев, но домакините се справиха със ситуацията.

63'
  • Николай Дюлгеров опита да прехвърли Костов от около 23 метра, но не сполучи.

59'
  • Нарушение срещу Сандев в наказателното поле на Пирин, след като центриране към вратата на Костов прати топката в полето, но там срещу футболиста на Пирин беше извършено нарушение.

56'
  • Последна смяна в състава на Нефтохимик. Огнянов излиза, влиза Любомир Божинов

55'
  • Димитър Благов получи жълт картон

53'
  • Даниел Младенов реализира втори гол за Пирин. Той остана непокрит от бранителите на домакините и се разписа след пас на Иван Цветков.

49'
  • Владислав Романов нацели гредата и пробва да изравни резултата

48'
  • На мястото на Грънчов в състава на Нефтохимик влиза Пехливанов.

47'
  • Още една смяна в състава на Нефтохимик. Хашев влиза, излиза  Миланов

46'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Жълт картон и за Грънчов

45+2'
  • Добавеното време на първата част е минута

45+1'
  • Жълт картон за Дженкинс за нарушение

43'
  • Романов центрира към наказателното поле на Костов, но там вратарят на Пирин се справи със ситуацията.

39'
  • Пряк свободен удар за Пирин. След изпълнението му, Георгиев улови кълбото.

37'
  • Пряк свободен удар за Пирин. След изпълнението топката нацели стената изградена от футболистите на Нефтохимик.

31'
  • Даниел Младенов от няколко метра успя да преодолее Георгиев и откри резултата в полза на Пирин.

25'
  • Хазуров се обърна добре, освобождавайки се от съперников играч, но стреля неточно над вратата.

22'
  • След изпълнението на корнера гостите се справиха със ситуацията.

17'
  • Йорданов стреля добре към вратата на Костов, но бранител застана на пътя на топката и тя излезе в корнер.

16'
  • Нов корнер за Нефтохимик. След изпълнението му бранителите на Пирин се справиха със ситуацията.

14'
  • Пряк свободен удар за Пирин, Цветков дастана зад топката, центрира от около 30 метра в наказателното поле, но Георгиев улови кълбото.

9'
  • Пряк свободен удар за Нефтохимик. Атаката на домакините се забави и нямаше сериозна опасност за Костов.

7'
  • Корнер за Нефтохимик. Огнянов центрира, но бранител на гостите се справи със ситуацията.