FT

0 : 1

• 9’ Георги Йомов
  • Край на мача. Славия взе преднина от един чист гол преди реванша в понеделник в София.

90+3'
  • Жълт картон за Стефан Велев за разкарване на топката.

90+2'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Смяна и за Нефтохимик. Излиза Владислав Романов, влиза Михаел Орачев.

88'
  • Последна смяна на Славия. Излиза Ивайло Димитров, влиза Янис Карабельов.

87'
  • Още една чиста възможност за Славия. Първо удар на Ивайло Димитров стреля силно, но Георгиев. При добавката Сердер Сердеров стреля фалцово от дистанция, но на сантиметри в аут.

85'
  • Още една смяна в Славия. Излиза Георги Йомов, влиза Калоян Кръстев.

80'
  • Най-чистото положение през второто полувреме. Сердер Сердеров стреля от наказателното поле, но Янко Георгиев изби. Топката обаче се озова на крака на Ивайло Димитров, но той стреля в тялото на вратаря и топката излезе в корнер.

78'
  • Втора смяна за Нефтохимик. Излиза Иван Вълчанов, влиза Живко Петков.

76'
  • Смяна в Славия, първа в двубоя. Божидар Васев излиза, влиза Наско Милев.

74'
  • Жълт картон и за Божидар Васев за фаул в центъра.

71'
  • Изстрел от далечна дистанция на Владислав Романов, но топката лети в аут.

67'
  • Нещо като възможност за Нефтохимик след ъглов удар. Обаче изстрелът на Хашев беше избит от защитник на Славия.

64'
  • Изключително скучна втора част до момента, чистите положения липсват.

58'
  • Жълт картон за Ранди Онуоха за фаул в центъра.

48'
  • Първа смяна в мача. Влиза Георги Хашев, излиза Илия Миланов.

46'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първата част на мача. Славия води с 1:0 на Нефтохимик.

45+1'
  • Хубава продължителна атака на Славия, която премина през поне 5-6 центрирания. В крайна сметка Стефан Велев стреля от границата на наказателното поле, но топката мина над вратата.

45'
  • Удар на Андреа Христов с глава след центриране на Стефан Велев от пряк свободен удар, но в крайна сметка топката лети в аут.

36'
  • Костадин Хазуров с удар със задна ножица, но стреля над вратата.

35'
  • Много хубава възможност се откри пред Ивайло Димитров да се разпише, но нападателят на Славия стреля над вратата.

31'
  • Центриране от пряк свободен удар на Галин Иванов, но Георги Петков улови без проблем.

30'
  • Хубав извеждащ пас към Костадин Хазуров, който излизаше сам срещу вратаря, но защитник изби.

22'
  • Уникален пропуск на Нефтохимик! Галин Иванов намери Николай Дюлгеров в наказателното поле и той с мощен шут щеше да се разпише, но Георги Петков изби. При добавката Костадин Хазуров от един метър стреля над вратата. Реферът даде засада в тази ситуация, но повторенията показаха, че такава категорично няма.

17'
  • Николай Дюлгеров от Нефтохимик получава жълт картон за груб фаул в центъра.

15'
  • Георги Йомов откри резултата с феноменално изпълнение. При една бърза атака Сердер Сердеров стигна на левия фланг на атаката и центрира към юношата на Левски в наказателното поле и той щеше да скъса мрежата с мощния си шут от воле - 1:0.

9'
  • Доста слабо начало на мача, в което напрежението властва и няма никакви положения.

7'
  • Първа атака в мача. При нея обаче Ивайло Димитров контузи вратаря на Нефтохимик Янко Георгиев.

2'
  • Начало на мача в Бургас!

• Играчите почетоха починалия играч на Берое Мартин Ковачев, както и легендата на Славия Добромир Ташков, който също напусна този свят, с минута мълчание.

• Стадион: Стадион Лазур
    Рефер: Георги Димитров
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport