• 75’ Георги Вълчев
  • 69’ Марек Кузма
  • 72’ Марек Кузма
  • 90+2’ Хосе Лопес
  • КРАЙ НА МАЧА. Черно море спечели с 3:1 гостуването си срещу Нефтохимик и му нанесе първа загуба през пролетта.

90+4'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 1:3! Хосе Лопес Пируло сложи точка на спора! Отличен извеждащ пас на Георги Илиев остави новото попълнение на "моряците" сам срещу вратаря и той не сбърка с шут в близкия долен ъгъл.

90+2'
  • 3 минути добавено време на мача.

• Жълт картон за Илия Миланов от Нефтохимик за реплика към съдията.

89'
  • Жълт картон за Ондрей Сукуп от Черно море за груб фаул срещу Вълчанов.

87'
  • Жълт картон за Пируло от Черно море.

84'
  • Жълт картон за Живко Петков от Нефтохимик.

79'
  • Жълт картон за Мишо Венков от Черно море заради грубо влизане.

78'
  • Последна смяна за Нефтохимик - Емануил Манев влиза в игра вместо Галин Иванов.

76'
  • ГОЛ ЗА НЕФТОХОМИК - 1:2! Георги Вълчев намали за домакините! Галин Иванов се включи отдясно и центрира по тревата, а Живко Петков отклони топката съвсем леко в наказателното поле, за да я направи удобна за Вълчев. Халфът не се поколеба и шутира мощно покрай Дюлгеров, за да опъне мрежата на "моряците".

75'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:2! Отново Марек Кузма е точен с 8-ия си гол през сезона! Михаил Венков отлично намери Александър Цветков отдясно по атаката. Халфът литна много технично Ранди Онуоха и проби мощно в наказателното поле, където отправи пас между точката на дузпата и вратарското поле. Кузма бе заел позиция тъкмо там и стреля хладнокръвно в долния десен ъгъл.

72'
  • ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ - 0:1! Страхотно включване на влезлият преди малко Марек Кузма! Словакът атакува на първа греда центрирането на Хосе Пируло от ъглов удар и отблизо изпрати страховит изстрел, който бе извън възможностите на Янко Георгиев.

69'
  • Последна смяна за Черно море - Марек Кузма влиза в игра вместо Борислав Балджийски.

66'
  • Втора смяна в Нефтохимик - Живко Петков се появи на терена, за да играе срещу бившия си тим. Николай Дюлгеров седна на пейката.

63'
  • Атрактивно изпълнение от Балджийски, но без успех. Таранът овладя на гърди висок пас на Цветков в пеналта и опита падайки да нанесе шут, който излезе в аут.

63'
  • Жълт картон за Тодор Паланков от Черно море.

60'
  • Шут на Иван Коконов от дистанция, право в сигурните ръце на Янко Георгиев.

52'
  • Жълт картон за Яни Пехливанов от Нефтохимик.

50'
  • Голяма грешка в половината на Черно море! Тодор Паланков подцени ситуацията при паса си към Станчев, а Вълчанов пресече. Впоследствие топката отиде у Галин Иванов, който комбинира с Георги Вълчев. Изстрелът на последния от границата наказателното поле попадна право в ръцете на Дюлгеров.

47'
  • Втора смяна в Черно море, Георги Иванов-Гонзо се реши на рокада в почивката. Дани Георгиев сяда на пейката, докато Хосе Лопес Пируло влезе на мястото му.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ

45+3'
  • Шут на Балджийски от 22 метра по диагонала, без проблеми за Янко Георгиев.

45+2'
  • 2 минути продължение на първата част.

• Жълт картон за Георги Вълчев от Нефтохимик, който удари с лакът в лицето Дани Георгиев.

43'
  • Отменен гол на Галин Иванов и съвсем резонно! Николай Дюлгеров елегантно чукна с пета зад гърба си към нападателя, който от няколко метра разстреля Иван Дюлгеров. В момента на паса опитният голаджия се намираше на поне 2 метра засада, така че съдиите правилно отмениха гола.

42'
  • Страхотна, макар и многа рискова работа на вратаря Янко Георгиев! Капитанът на Нефтохимик напусна наказателното си поле, за да изпревари Иван Коконов за топката. Тя остана спорна и стражът трябваше да покаже техника, за да се измъкне от притичалите съперникови играчи и да изчисти в тъч.

36'
  • Изключителна спорна ситуация, в която съдиите прецениха, че гол за Нефтохимик няма! При центриране от ъглов удар вратарят на Черно море Иван Дюлгеров се подхлъзна при излизането напред и това позволи на Яни Пехливанов от някоко метра да стреля с глава към опразнената врата. Защитникът нацели напречната греда, а след рикошета топката тупна около голлинията и Дюлгеров улови. Повторенията не показаха категорично дали топката е пресякла голлинията с целия си обем.

32'
  • Принудителна смяна и в Черно море. Траян Траянов изпита някакви болки и напусна игра, на негово място Стефан Станчев.

30'
  • Стрхотна атака на Нефтохимик, която обаче завърши без удар! Траян Траянов сбърка в собствената си половина и това даде шанс на Романов да напредне отляво. Крилото добре върна към точката на дузпата, където обаче Николай Дюлгеров не успя да нанасе изстрел към вратата на своя съфамилник.

29'
  • Греда за Черно море! Георги Илиев центрира топката идеално от пряк свободен удар, отсъден отдясно по атаката. Опитният Мишо Венков бе оставен без опека във вратарското поле и с глава стреля мощно, ала нацели напречната греда.

27'
  • Принудителна първа смяна за "нафтата" - Илия Миланов заменя получилия контузия Йордан Йорданов. Така Яни Пехливанов ще играе като опорен халф, докато Миланов заема място в отбраната.

25'
  • Много добро подаване на Мишо Венков отляво. Крайният бранител като на шега намери Александър Цветков в наказателното поле на домакините, ала халфът имаше твърде тежко първо докосване, което позволи на Янко Георгиев първи да стигне до топката.

18'
  • МЛАДИЯТ ДЮЛГЕРОВ СПАСЯВА! Много слабо изпълнение на Галин Иванов. Опитният нападател избра да стреля ниско в левия ъгъл, но вложи толкова малко сила в удара, че стражът на Черно море директно улови.

12'
  • ЖЪЛТ КАРТОН ЗА ВРАТАРЯ ДЮЛГЕРОВ И ДУЗПА ЗА НЕФТОХИМИК! 17-годишният младок сбърка фатално при една върната топка назад към себе си, като я поведе твърде дълго и Иван Вълчанов я отне. Стражът веднага просна нападателя с шпагат в наказателното поле, което доведе до наказателен удар.

10'
  • Малко по-активна игра за гостите от Черно море в първите минути. Те залагат доста на действията по фланговете и центриранията, които дотук не им носят успех.