• КРАЙ НА МАЧА - 2:1 ЗА ДУНАВ СРЕЩУ МОНТАНА.

• Искандар Джалилов сменя Васил Шопов в състава на Дунав.

78'
  • Атанас Илиев смени Петър Атанасов в състава на Монтана.

76'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ - 1:2. Ндуйе Мойеци се завъртя хубаво в пеналта и прати топката в мрежата на Монтана.

73'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ - 1:1. Потърпевшият Будинов изпълни дузпата безпогрешно и изравни.

68'
  • Дузпа, извършена от Бамба, и жълт картон.

67'
  • Мойеци от невероятно добра позиция не можа да вкара за Дунав, невероятен пропуск.

64'
  • Ндуйе Муйеци смени Самир Аясс в тима на Дунав.

62'
  • Юлиян Ненов смени Бранимир Костадинов в тима на русенци.

61'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА - 1:0. Стивън Петков се промуши между двама по фланга и с диагонален удар вкара за Монтана.

58'
  • Андреас Васев напуска игра, сменен е от Стивън Петков в състава на Монтана.

55'
  • Спорна ситуация в пеналта на Дунав. Топката срещна ръката на Христофор Хубчев след удар отблизо на Петър Атанасов. Реферът прецени, че дузпата не бива да се отсъжда.

53'
  • Джордже Ивеля смени Костадин Дяков в състава на Монтана.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 0:0.

45'
  • Будинов стреля без подготовка, но Миид се разгъна и спаси вратата на Монтана.

39'
  • Шопов изведе Карагарен на удобна позиция, но той не успя да стреля добре и намери ръцете на вратаря Миид.

31'
  • Карагарен пада в пеналта, няма контакт, но няма и картон от съдията за футболиста на Дунав.