• 7’ (д) Клаудиу Кешеру
  • 66’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача.

90+2'
  • Великолепен шанс за Иван Йорданов, който бе изведен зад отбраната на Царско село, но в последния момент бе застигнат пред наказателното поле на гостите и топката му бе избита.

90+1'
  • Две поредни възможности за Лудогорец в рамките на 30 секунди. Първо Димо Бакалов, а след това и Лукоки имаха възможност да се разпишат, но при първия удар вратарят спаси, а вторият изстрел не попадна в рамките на вратата.

83'
  • Хубав изстрел на Дан Битон, но встрани от вратата.

77'
  • Първи точен удар във вратата на Ренан. Балджийски стреля, но изстрелът му не заструднява вратаря на Лудогорец.

74'
  • Сергей Георгиев заменя Андерсон за Царско село.

72'
  • Доминик Янков отстъпва мястото си на Иван Йорданов.

72'
  • Смяна за Царско село. Уесли Ната отстъпва мястото си на Балджийски.

72'
  • Лукоки заменя Жоржиньо.

68'
  • ГООЛ за Лудогорец! Разградчани удвояват преднината си след нов гол на Кешеру. След центриране от корнер, Димо Бакалов скочи в наказателното поле, топката рикошира и се озова на главата на Кешеру, който бе проблем от два метра порази целта за втори път.

66'
  • Смяна за Лудогорец. Дан Битон заменя Серкан Юсеин.

63'
  • Удар на Димо Бакалов по диагонала, но топката излиза в аут.

60'
  • Стефан Баджи получава жълт картон за нарушение срещу Андерсон.

58'
  • Принудителна смяна в Царско сило. Йордан Минев, който е с главоболие, е поискал смяна. На негово място се появява Мартин Кавдански.

55'
  • Великолепен изстрел на Кешеру от прекия свободен удар, топката профучава покрай левия страничен стълб.

49'
  • Жълт картон за Божидар Кацаров за нарушението му срещу Серкан Юсеин.

47'
  • Пряк свободен удар в полза на Лудогорец почти на границата на наказателното поле на Царско село.

46'
  • Начало на втората част.

45+3'
  • Край на първото полувреме.

45+3'
  • Свободен удар за Царско село пред наказателното поле на Лудогорец. След изпълнението му, няколко футболисти на гостите останаха в засада.

45+1'
  • Хубав набег на Жоржиньо отдясно, последва центриране в наказателното поле, където обаче нямаше негов съотборник.

45'
  • Корнер за Царско село, след който гостите не успяват да се възползват.

42'
  • Пас на Манолев към Жоржиньо, но фубтолстът на Лудогорец е изпреварен от Мартин Димитров.

35'
  • Ъглов удар за Лудогорец. Жоржиньо центрира, но топката е избита от бранител на Царско село.

33'
  • Шанс за Лудогорец! Страхотен пас на Сисиньо към Жоржиньо зад отбраната на Царско село, бившият фубтолист на ЦСКА стреля без забавяне, но твърде неточно.

29'
  • Нов удар по посока вратата на Ренан. След атака отдясно Веселин Минев центрира към Георги Минчев, който с глава отправи удар над вратата.

28'
  • Хубав пробив на Родни Антуи, който навлезе в наказателното поле и стреля към вратата, но след рикошет топката излиза в корнер.

23'
  • След центрирането от фаула, последва разиграване, след което Доминик Янков стреля към вратата, но право в ръцете на Мартин Димитров.

18'
  • Пряк свободен удар в полза на Лудогорец срещу фаул срещу Сисиньо.

17'
  • Първи удар по посока вратата на Лудогорец. След рикошет топката излиза в корнер за Царско село.

15'
  • Уесли Ната получава жълт картон.

10'
  • ГООЛ за Лудогорец! Шампионите откриват резултата след точен удар на Клаудиу Кешеру от бялата точка. Румънецът стреля прецизно в левия ъгъл на вратата.

7'
  • Дузпа за Лудогорец! След двойно подаване между Кешеру и Жоржиньо, халфът на шампионите бе съборен в наказателното попле от Веселим Минев, а главният рефер Николай Йорданов не се поколеба да покаже бялата точка.