• Първа смяна в състава на Лудогорец. Швиечрок излиза, влиза Вандерсон

62'
  • Швиерчок вкара топката в мрежата на Славия, но имаше вдигнат флаг за засада

58'
  • Клаудиу Кешеру прониза Стергиакис, след като съдията отсъди дузпа за нарушение срещу Швиерчок в наказателното поле на Славия.

55'
  • Два поредни удара към вратата на Ренан, първо на Галин Иванов, после и на Велковски блокирани от бранители на домакините

54'
  • Горалски има нужда от лекарска помощ след като се приземи лошо на терена

53'
  • Галин Иванов опита директен удар към вратата на Ренан, топката излезе в аут

51'
  • Чунчуков излезе на голова позиция, но няколко сантиметра не стигнаха на играча на Славия да се разпише.

48'
  • След корнера в полза на Лудогорец не последва опасност за вратата на гостите

47'
  • Марселиньо излезе на голова позиция, Стериакис спаси, избивайки в корнер

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Една минута добавено време на първата част

45'
  • Опасна атака за Славия. Узунов центрира добре отляво, но Йомов закъсня с части от секундата, за да изравни резултата

45'
  • Жълт картон за Александров след нарушение срещу Недялков

44'
  • След центриране от корнер, Моци с глава прониза вратата на Стериакис

38'
  • Швиерчок падна в наказателното поле след съприкосновение с Александров, съдията остави играта да продължи

36'
  • Жълт картон за Моци след грубо нарушение

33'
  • Швиерчок излезе на голова позиция, ударът му не намери целта, но и футболистът на Лудогорец беше в засада, която не беше маркирана от страничния съдия

31'
  • Димо Бакалов опита да завърши добра атака на Лудогорец, след като получи пас от Марселиньо, топката премина над вратата, но безспорно най-хубавия момент до сега в срещата