• Жълт картон за Михалевич от Локомотив

90+2'
  • Швиерчок нацели напречната греда на Локомотив

89'
  • Гол за Локомотив! Форстър сбърка, Михалевич открадна топката и откри резултата.

87'
  • Жълт картон за Жоао Пауло

86'
  • Смяна в Локомотив. Умарбаев излиза, влиза Елитон

85'
  • Сисиньо излиза, влиза Швиерчок

81'
  • След корнера, гостите се справиха със ситуацията

76'
  • Пряк свободен удар за Лудогорец, след изпълнението последва корнер за домакините

75'
  • Жълт картон за Сисиньо

73'
  • Смяна в Локомотив. На мястото на Посинкович, влиза Димитър Илиев

70'
  • Вандерсон стреля от далечно разстояние, отново Луков беше на мястото си

69'
  • След корнера не последва опасност за Луков

68'
  • Петрович при опита си да изчисти кълбото напред, игра с ръка в наказателното поле, но съдията остави играта да продължи, но играчите на Лудогорец продължиха атаката, която се материализира само с корнер

65'
  • Кешеру стреля от десетина метра, Луков го отчая

63'
  • Смяна в състава на Локомотив, на мястото на Анте Аралица, влиза Филип Михалевич

61'
  • Саша стреля неточно след опасен шут, но кълбото не намери целта, след като мина опасно близо встрани от гредата.

59'
  • Опасен удар на Жоао Пауло, но топката не намери целта

50'
  • Съдията Станислав Тодоров отсъди дузпа за игра с ръка на Томашевич в наказателното поле, но Кешеру пропусна наказателния удар.