• Край на мача в Разград!

90+2'
  • Две минути продължение на мача!

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза контузеният Антон Недялков, влиза Рафаел Форстър.

86'
  • Мухамаду Ндиайе излиза, влиза Дерик Менса за последна смяна в Дунав.

84'
  • Димо Бакалов получи топката около точката на дузпата, след като Швиерчок и Кешеру се разминаха с топката. Ударът му щеше да строши горната греда, но гол нямаше.

82'
  • Дунав намали резултата с попадение на Иван Коконов. Той получи дълъг диагонален пас в наказателното поле, справи се с Натанаел, за да може да прониже най-после Ренан от третия опит в мача.

76'
  • Втора смяна и за Лудогорец. Излиза Вандерсон, влиза Димо Бакалов.

68'
  • Якуб Швиерчок излезе сам срещу вратаря, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

63'
  • Втора смяна в Дунав. Излиза Едуардо Гелен излиза, влиза Ахмед Бен Еша.

63'
  • Първа смяна за Дунав. Излиза Борислав Балджийски, влиза Бранимир Костадинов.

62'
  • Удар от дистанция на Иван Коконов, но топката не намери очертанията на вратата.

61'
  • Първа смяна в мача. Излиза Густаво Кампаняро, влиза Якуб Швиерчок.

58'
  • Вандерсон отново сътвори опасност, като намери Густаво Кампаняро, но ударът му мниа встрани от вратата.

57'
  • Клаудиу Кешеру прави 3:0 и слага точка на спора. Тогава Яцек Горалски намери пред наказателното поле Вандерсон, който с прекрасен пас изведе румънеца сам срещу вратаря. И нападателят с перфектно отиграване пусна топката над него за третия гол.

53'
  • Клаудиу Кешеру прави резултата 2:0! Вандерсон центрира от корнер и топката стигна на границата на наказателното поле за румънеца. Той с мощно воле от там щеше да скъса мрежата за 2:0.

51'
  • Начало на втората част на мача в Разград!

46'
  • Край на първото полувреме на мача! Лудогорец води с 1:0.

45+1'
  • Една минута продължение на първото полувреме.

45'
  • Страхотна възможност за Дунав, първа за отбора в мача! Борислав Балджийски изведе Иван Коконов зад защитата на Лудогорец, той надбяга защитник на Лудогорец, но след това вратарят Ренан му влезе в краката и го изтласка към аутлинията. От малкия ъгъл нямаше как да се разпише.

43'
  • Нов страхотен шанс за Лудогорец. Вандерсон центрира прострелно от левия фланг и Джоди Лукоки връхлетя към топката сам срещу вратаря. Но топката мина под крака му и шансът се провали.

37'
  • Опасно прострелно центриране на Лукоки за Клаудиу Кешеру, който сигурно щеше да се разпише. Но Георги Динков изби току пред крака на румънеца.

34'
  • Джоди Лукоки открива резултата! Густаво Кампаняро стреля от дистанция, но Филип Димитров изби. Защитата на Дунав не се ориентира добре и позволи на Клаудиу Кешеру да овладее и да намери непокрития Джоди Лукоки, който от малък ъгъл щеше да скъса мрежата - 1:0.

26'
  • Густаво Кампаняро отклони топката за непокрития Джоди Лукоки на границата на наказателното поле, но ударът му мина встрани от вратата.

15'
  • Нова възможност за Лудогорец, като топката не беше засечена от Клаудиу Кешеру пред голлинията след центриране на Джоди Лукоки отдясно.

11'
  • Отново Вандерсон се озова на интересна позиция, но ударът му мина покрай вратата. Бразилецът всъщност опита да подаде на свой съотборник сам срещу вратата, но нямаше кой да засече топката.

5'
  • Още в секундите след началото на мача Лудогорец можеше да открие, когато Вандерсон излезе сам срещу вратаря на Дунав, но той изби топката.