1 : 0

• 21’ Вандерсон
  • КРАЙ НА МАЧА - 1:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ СРЕЩУ ЦСКА.

90+6'
  • Мауридес и Козмин Моци бяха напът да се сбият. Румънецът разпери победно ръце пред феновете на ЦСКА и затова бе реакцията на бразилеца.

90+5'
  • Нов удар на Мауридес, който е блокиран.

90+3'
  • Георги Терзиев смени Марселиньо в края.

90+2'
  • Хубав удар на Мауридес, но малко над вратата на Лудогорец.

90+2'
  • Жълт картон за Джоди Лукоки.

90+1'
  • Марселиньо нахлу покрай аутлинията, но не успя да намери Лукоки и топката излезе в аут.

86'
  • Хорхе Броун удари по гърба Дяков, но Евандро не успя да се възползва от грешката му и изпрати в аут.

82'
  • Имаше известно съмнение за докосване с ръка на Недялков в наказателното поле на Лудогорец, повторенията не доказаха нищо категорично.

80'
  • Жълт картон и за Марселиньо

78'
  • Тиаго стреля изненадващо от фаул встрани от вратата, топката кацна върху напречната греда и излезе в аут.

77'
  • Джоди Лукоки сменя Клаудиу Кешеру в Лудогорец.

76'
  • Горалски сменя Кампаняро в Лудогорец.

72'
  • Евандро сменя Кирил Десподов в ЦСКА.

70'
  • Жълт картон и за Светослав Дяков.

68'
  • Ангел Лясков получи жълт картон.

67'
  • Сисиньо намери Кешеру непокрит на близката греда, завърши с едно докосване, Черняускас изби в корнер.

64'
  • Далечен удар от фаул на Мауридес, на метър над вратата.

62'
  • Натанаел излезе на изгодна позиция, но реши да стреля от средна дистанция, вместо да потърси свободен свой партньор и сгреши - аут.

59'
  • Сисиньо изведе елегантно с пета Вандерсон, той напредна, но бе затворен от вратаря и защитниците на ЦСКА и Черняускас улови.

59'
  • Кешеру изведе на чиста позиция Мисиджан, но той буквално "изплю" положението и подари топката на Черняускас.

51'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ.

46'
  • Едвин Джеси влезе на мястото на Жанио Бикел.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ - 1:0 ЗА ЛУДОГОРЕЦ.

45+1'
  • Тиаго Родригес получи жълт картон.

45+1'
  • Малко преди края на първата част имаше и още един спорен епизод, когато при единоборство Вандерсон разпери ръка и закачи по лицето Лясков, а после и по гърдите, а Николай Йорданов подмина положението, без да му отдаде допълнително внимание.

45'
  • Мауридес падна в пеналта на Лудогорец и разпери ръце, искайки дузпа. Моци бе поставил ръката си върху рамото на Мауридес, но сякаш нямаше достатъчен натиск и реферът подмина ситуацията.

45'
  • Десподов стреля в стената от прекия свободен удар.

40'
  • Жълт картон за Козмин Моци, спрял непозволено Мауридес.

39'
  • Играта е равностойна след гола.

39'
  • Жълт картон за Жанио Бикел за нарушение срещу Хорхе Броун

33'
  • Тиаго стреля по диагонала, но ударът му не затрудни Броун.

32'
  • ГОЛ ЗА ЛУДОГОРЕЦ - 1:0. Вандерсон бе изведен сам срещу Черняускас от Натанаел, вратарят първо парира удара му, Вандерсон овладя отново топката и прехвърли излезлия напред вратар на ЦСКА.

21'
  • Удар с глава на Стивън Перейра, топката преминава опасно, но встрани от вратата на Лудогорец

18'
  • Мисиджан стреля силно, но топката намери тялото на защитник и топката излезе в корнер.

14'
  • Перейра загуби топката в невралгична зона и после Бодуров фаулира Кампаняро - опасен пряк свободен удар за Лудогорец. Марселиньо затрудни Черняускас, но литовецът изби встрани.

11'
  • Първи жълт картон в мача, още в 5-ата минута за Малинов. Той е за настъпване на Марселиньо.