• Край на срещата!

93+3'
  • Джоди Лукоку замени Вандерсон в тима на Лудогорец.

89+1'
  • Гол за Лудогорец дело на Якуб Швиерчок - 3:0! Силно нападение на Лудогорец преминало отляво към центъра позволи на Марселиньо да намери пролука в канала между централния бранител и десния бек. Топката стигна до Швиерчок, който се озова сам срещу Кайзер и мушна топката под неговия плонж за крайното 3:0.

89'
  • Много неточен удар на Антон Карачанаков от дистанция прати топката в аут.

82'
  • 80'
  • Дълго подаване намери Швиерчок, който свали на гърди за Марселиньо. Той стреля от воле, но топката се спря право в ръцете на Кайзер.

79'
  • Акция на Лудогорец през центъра позволи на Марселиньо да стреля от границата на наказателното поле, но в аут..

77'
  • Еберт Кардосо замени сънародника си Джонатан Перейра в тима на гостите. Джонатан е получил болки, които са провокирали излизането му от терена.

76'
  • Сисиньо и Попа разиграха добре по десния фланг. Вторият се измъкна в празно пространство и пусна към точката нд дузпата. Там Швиерчок засече, но топката излетя в аут.

76'
  • Почти нищо любопитно през втората част - двата тима са предпазвливи, играта се води на ниско темпо.

74'
  • Антон Карачанков влезе на мястото на Александър Тонев в тима на Ботев Пд.

62'
  • Абел Анисе влиза в игра на мястото на Яцек Горалски в тима на Лудогорец.

58'
  • 53'
  • Радослав Апостолов замени Костадин Ничев в тима на Ботев Пд.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Втори гол за Лудогорец дело на Якуб Швиерчок - 2:0! Прекрасен индивидуален пробив на резервата Швиерчок му позволи да навлезе на скорост в наказателното поле и последователно да преодолее Костадин Ничев и Даниел Кайзер. Току преди топката да излезе извън очертанията на терена нападателят стреля технично от много малък ъгъл и реализира на празна врата второто попадение за своите в срещата.

45+1'
  • Костадин Ничев овладя топката след изпълнение на корнер и опита да изненада Пламен Илиев с удар над глава, но топката излезе в аут.

42'
  • Яцек Горалски получи жълт картон в тима на Лудогорец.

40'
  • Тодор Неделев получи първия жълт картон в срещата.

38'
  • Гол за Лудогорец дело на Драгош Григоре от дузпа - 1:0! Зад топката застана Драгош Григоре, който с премерен удар с десния крак, в обратния на Кайзер ъгъл, даде аванс на домакините.

37'
  • Дузпа за Лудогорец! Главният рефер посочи дузпа за нарушение на Даниел Кайзер срещу Марселиньо, който се измъкваше на празна врата. Секунди преди това Костадин Ничев повали на земята Якуб Швиерчок в наказателното поле на гостите, но съдията остана безмълвен. Малко след това посочи "бялата точка" за последвалото нарушение на Кайзер.

36'
  • Якуб Швиерчок стреля от дистанция, но топката излезе в аут.

30'
  • Марселиньо пусна пас към свой съотборник в предни позиции, но сякаш бе препънат в Костадин Ничев. Съдията не отсъди фаул.

23'
  • Якуб Швиерчок замени контузилия се Клаудиу Кешеру.

22'
  • Клаудиу Кешеру получи медицинска помощ.

19'
  • Адриан Попа преодоля с финтове бранител на Ботев Пд и центрира към далечна греда. Там Вандерсон овладя и стреля към вратата на съперника, но Кайзер изби. След корнера кълбото бе извадено на Светослав Дяков, който опита удар, но право в ръцете на стража на гостите.

18'
  • Хубава акция отдясно на Крис Добрев му позволи да задържи топката и с мек пас по въздух с левия крак прати кълбото към Доре в наказателното поле. Там Ренан излезе, но не успя да хвана добре топката и я изпусна. Това обаче не бе фатална грешка, тъй като нямаше нито един играч на гостите в близост до топката.

14'
  • Ново положение за домакините - подаване отдясно на Сисиньо намери Кешеру около точката на дузпата. Там румънецът се освободи от Костадин Ничев и стреля с глава, но топката прелетя в аут.

9'
  • Голям шанс за Лудогорец! Подаване отдясно не бе изчистено от защитата на Ботев Пд. Топката стигна до Сисиньо, който от воле стреля с десния крак, но Кайзер изби в корнер. след него не последва нищо опасно за вратата на гостите.