• Край на мача - Лудогорец - Берое 0:0.

90+7'
  • Смяна за Берое: Излиза Милен Желев, влиза Стоян Иванов.

90+4'
  • Пореден "златен" шанс за Лудогорец в самия край на мача. Марселиньо и Клаудиу Кешеру си попречиха, като първият в крайна сметка отправи удар, но топката премина встрани от вратата на Берое.

90+3'
  • Домакините имаха претенции към главния арбирът за нарушение срещу Клаудиу Кешеру от Ерол Алкан в наказателното поле, но Владимир Вълков въобще не се впечатли от исканията на румънеца.

90+2'
  • Три минути добавено време на срещата.

90'
  • Пореден опит за Лудогорец, пореден за Кешеру. Нападателят овладя с гръб към вратата и се завъртя, след което стреля с левия крак, ала неточно.

90'
  • Прекалено амбициозен удар на Сисиньо от дистанция, а топката спря някъде при горните редове на трибуна "Моци".

88'
  • Подчертано дефанзивна промяна за Берое: Влиза левият бек Матеус Леони, излиза офанзивното крило Рубен Бригидо.

85'
  • Трета и последна смяна за домакините: Вандерсон излиза, на негово място Димо Бакалов

85'
  • Центриране на Адриан Попа отдясно след фаула, а топката бе поставена на главата на Форстър. Бразилецът нанесе добър удар от трудна ситуация и топката бе уловена от вратаря на Берое.

84'
  • Жълт картон за Александър Василев след нарушение вдясно на атаката на Лудогорец срещу Вандерсон. Картонът означава, че играчът на Берое пропуска следващата среща на отбора му срещу Ботев Пловдив.

83'
  • Лудогорец започна да експериментира, а Попа пусна към Антон Недялков. Бранителят на "орлите" стреля от границата на наказателното поле, но топката профуча встрани от вратата на Берое.

82'
  • Удар от пряк свободен удар на Клаудиу Кешеру, но стената на Берое спря пътя на топката, отклонявайки я в ъглов удар.

79'
  • Феноменално спасяване на Душан Перниш. Адриан Попа достави центриране отляво за Абел Анисе, който бе оставен непокрит на броени метри пред вратата на Берое. Мадагаскарецът отправи удар с глава, но блестяща изява на Перниш попречи на Лудогорец да стигне до първия си гол.

77'
  • Удар от воле по диагонала на Мартин Камбуров, но топката спря право в ръцете на Ренан дос Сантос.

77'
  • Ъглов удар за Лудогорец, изпълнен към вратарското поле, където имаше една дузина футболисти. В крайна сметка Душан Перниш боксира напред.

74'
  • Нападателят на Лудогорец Клаудиу Кешеру кипи от желание да се разпише, но това му щение му донесе няколко предупреждения за картон, а в 73-ата минута реферът Владимир Вълков го предупреди официално, след като румънецът изрита Ерол Алкан без топка в борба за нея в наказателното поле на гостите.

73'
  • Безобразна проява на Педро Еуженио. Берое натисна Лудогорец на контраатака, а резервата за гостите напредна отдясно. От другата страна имаше двама играчи, а Камбуров бе на върха, но паса на футболиста на Берое бе трагичен и Георги Терзиев му противодейства брилянтно.

68'
  • Първа смяна и за Берое: Излиза Меска, а на негово място Педро Еуженио.

66'
  • Вандерсон пусна технично с пета към Клаудиу Кешеру, който овладя и стреля с десния от средна дистанция, но ударът бе далеч от класата на румънския нападател - аут.

65'
  • Втора смяна за Лудогорец: Влиза Адриан Попа, излиза Джоди Лукоки.

64'
  • Удар на Марселиньо бе блокиран от Ерол Алкан - корнер.

63'
  • Пореден феноменален пропуск за домакините. Блестяща солоакция на Джоди Лукоки отляво се видя на стадиона, а нито един футболист на Берое не успя да му противодейства. Холандецът стреля с десния от малък ъгъл, като не предпочете да пусне към Вандерсон или Кешеру и топката излезе аут.

59'
  • Ужасяващ пропуск за Марселиньо. Джоди Лукоки се пребори някак в центъра на терена с двама футболисти на Берое и пусна към Марселиньо. Бразилецът напредна на скорост и излезе очи в очи срещу Перниш, но анемичният удар на футболиста на Лудогорец спря в обятията на Перниш.

Тук Лудогорец трябваше да води в резултата вече.

57'
  • Първа смяна за Лудогорец: Излиза Серкан Юсеин, на негово място влиза Абел Анисе.

53'
  • Отличен шанс за Лудогорец! Клаудиу Кешеру бе изведен отляво и стерля, но Перниш скъси дистанцията и отби топката. Последва бъркотия в наказателното поле, като в крайан сметка топката напусна пределите на терена, а Иван Бандаловски се удари тежко в гредата.

Крайният бранител на Берое в съботния ден претърпя редица удари по своето дяло и определено няма късмет.

52'
  • Феноменално спасяване на Ренан! Топката бе центрирана от ъгловия удар към Ерол Алкан. Бранителят отклони назад към Александър Цветков, който отправи страховит удар от воле, но с блестяща изява Ренан изби в корнер.

Това бе наистина стойностно отиграване от страна на всички страни в атаката!

50'
  • Първи удар през второто полувреме. Александър Цветков от Берое отправи удар от средна дистанция, който имаше рикошет и топката излезе корнер.

49'
  • Лудогорец и Берое се прибраха при нулево равенство на почивката. Първото полувреме със сигурност не може да се каже, че се е понравило на всички зрители, като двата отбора разчитаха на позиционни действия. Шампионът на България записа добри моменти в първите минути, както и в последните, докато Берое атакува Лудогорец единствено на контраатака.

Ще бъдем отново заедно след 15 минути.

45+4'
  • Две минути добавено време на първата част.

45'
  • Лудогорец заигра на голяма скорост във финалните минути на първата част, което създава главоболия за Берое, но за щастие на гостите опасните удари към вратата на Перниш се сведоха до само един - този на Лукоки в 43-ата минута. Ще видим дали Лудогорец ще може да нанесе удар по съперника през първите 45 минути.

44'
  • Голям шанс за Лудогорец! Марселиньо центрира отляво за Джоди Лукоки, който избяга на Александър Василев и стреля с плонж към вратата на Берое, но топката прелетя опасно близо край десния страничен стълб на Душан Перниш.

43'
  • Нещо като положение за Лудогорец - Джоди Лукоки центрира отдясно на втора греда за Вандерсон, който се опита да овладее и да свали към Кешеру, ала отбраната на Берое неутрализира опита му.

42'
  • Първи жълт картон в мача: Той е за Ерол Алкан след грубо нарушение срещу Серкан Юсеин в половината на Берое.

39'
  • Добър шанс за Лудогорец! Кешеру изведе зад гърба отбраната Вандерсон, който стреля, но Перниш скъси ъгъла и изби. Последва нов пас към Вандерсон, който върна към Кешеру, а нападателят на Лудогорец отбеляза гол, но той бе отменен, тъй като бразилецът бе пред аутлинията след предходната ситуация и така опитът на домакините спря.

36'
  • След малко повече от половин час игра на "Лудогорец Арена", можем да обощим, че двата отбора разчитат на тактическата битка, докато нападателният футбол може би ще дойде в по-късен етап от срещата. Берое стои доста добре срещу шампиона на България, успявайки да оплътни всички зони, в които "орлите" опитват да натиснат опонента.

31'
  • Положителни вести за Бандаловски и Недялков след лекарския поглед върху тях. Двамата ще продължат все пак срещата.

25'
  • Много тежък сблъсък между Иван Бандаловски и Антон Недялков. Налага се и двата лекарски щаба на клубовете да проверят състоянието на двамата футболисти. Недялков си падна на ръката, докато Бандаловски на своя гръб. Това наистина изглежда болезнено.

23'
  • Добра възможност за Лудогорец след контраатака. Лукоки пусна вдясно за Марселиньо, а плеймейкърът на домакините финтира Бандаловски и отправи удар по земя с десния крак, но топката премина край десния страничен стълб на Перниш.

20'
  • Клаудиу Кешеру бе намерен добре вдясно, а румънецът с едно докосва пусна извеждащ пас за спринтиралия Джоду Лукоки. Все пак Душан Перниш разбра плана на "орлите" и излезе, за да изчисти топката, току преди холандското острие на домакините да овладее топката.

18'
  • Лудогорец позволи на Берое да контролира повече топката, като "орлите" започнаха с по-изчаквателни действия. Въпреки че Берое владее кълбото, то старозагорци не съумяват да стигнат до добра атака към вратата на домакините, като само неразборията на Форстър в 12-ата минута и пропускът на Камбуров засега са опасните неща пред вратата на Ренан.

17'
  • Първа добра възможност в мача и тя е на сметката на Берое. Защитникът на Лудогорец Рафаел Форстър допусна груба грешка в собственото си наказателно поле, допускайки топката да мине под крака му. За гърба му дебнеше Камбуров, който отправи веднага изстрел, но не достатъчно добър и това позволи на Ренан дос Сантос да отрази. Тук Берое спокойно вече можеше да води в резултата.

12'
  • Джоди Лукоки подаде отдясно за Клаудиу Кешеру, а румънският национал опита да атакува вратата на Берое с глава, но Никита Баранов му попречи да насочи добре кълбото към вратата на Душан Перниш.

9'
  • Александър Василев опита центриране отляво към Мартин Камбуров, но опитът на Ренан дос Сантос му спомогна да улови комфортно топката и атаката на Берое да приключи.

7'
  • Милен Желев се пребори отдясно за първи ъглов удар в мача, в полза на Берое. Рубен Бригидо центрира топката на първа греда, но Антон Недялков изчисти с глава напред.

6'
  • Лудогорец контролира събитията в Разград и владее осезаемо повече топката. Берое действа по-прибрано, като си личи, че опитите на старозагорци за атакуване на вратата на Ренан дос Сантос биха дошли след контраатаки.

5'
  • Крайният бранител на Лудогорец - Сисиньо, се озова на върха на атаката след яростен спринт, ала добра намеса на Милен Желев сложи точка на опита за бразилеца.

3'
  • Старт на второто полувреме на "Лудогорец Арена".

1'
  • Даден е официален старт на шампионската фаза от сезон 2018/19 в Първа лига! Лудогорец срещу Берое започна.

• Стадион: Лудогорец Арена
    Рефер: Владимир Вълков
    Излъчва: Diema Sport