• 58’ Абел Анисе
  • 43’ Георги Андонов
  • Край на мача.

90+3'
  • 3 минути добавено време на срещата.

90+1'
  • Жълт картон за Лукоки

89'
  • Смяна в Лудогорец. Влиза новото попълнение Яцек Горалски, излиза Светослав Дяков

85'
  • Балде опита удар към вратата на Дос Сантос, бранител застана на пътя на топката.

84'
  • Смяна във Верея. Влиза Витанов, излиза Илиян Йорданов

80'
  • Нова смяна и в Лудогорец. Влиза Саша, излиза Кампаняро

77'
  • Смяна във Верея. Влиза Янислав Иванов, излиза Валери Домовчийски

75'
  • Смяна в Лудогорец. Мисиджан излиза, влиза Лукоки

72'
  • Корнер за Лудогорец, след изпълнението му Домовчийски изчисти напред

71'
  • Кешеру стреля опасно, Аргилашки с акробатичен удар спаси, а кълбото излезе в корнер

70'
  • Жълт картон за Валери Домовчийски от Верея

66'
  • Смяна във Верея. Елиаш излиза, влиза Нургалиев

63'
  • Кешеру от пряк свободен удар опите да реализира четвърти гол, но Аргилашки отби

62'
  • Жълт картон за Здравко Илиев от Верея

60'
  • Анисе с отличен удар от въздуха и асистенция на Кешеру направи резултата 3:1 в полза на Лудогорец.

58'
  • Балде опита задна ножица към вратата на Дос Сантос, след като получи пас от Георги Андонов, но вратарят на домакините се справи.

55'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+1'
  • Георги Андонов преодоля съпротивата на Натанаел и прониза Дос Сантос след асистенция на Елиаш и върна Верея в двубоя

43'
  • Венци Бенгюзов получи жълт картон.

• След изпълнения корнер Верея се справи със ситуацията.

38'
  • Вандерсон в близкия на вратаря ъгъл опите да нанесе съкрушителен удар на Верея, но Аргилашки се справи и изчисти кълбото в корнер

37'
  • Нов гол за Лудогорец, отново Кешеру. Румънският нападател от няколко метра се разписа след като засече пас отляво по атаката на шампионите.

30'
  • Кешеру откри резултата в двубоя на мача с Верея. Той получи пас от Сисиньо и се разписа във вратата на Аргилашки.

25'
  • Невероятен пропуск на Анисе от няколко метра, който не успя да преодолее Арилашки.

16'
  • Вандерсон с далечен удар пробва да затрудни Аргилашки, но топката не намери целта.

15'
  • Сисиньо намери Мисиджан при опасна атака на Лудогорец, но той не намери добре топката.