• 81’ Вилим Посинкович
  • 90+1’ Ален Ожболт
  • Край на мача!

90+4'
  • ГОООЛ за Локо Пд! Ален Ожболт вкарва четвърти гол за домакините. Резервата на "смърфовете" реализира от малък ъгъл, след като Костов успя да избие поредния удар към вратата си, но не и да отрази добавката. 4:0 за Локо Пд!

90+1'
  • Три минути добавено време.

90+1'
  • Мустафа Абдулахи заменя голмайстора Посинкович!

84'
  • Прекрасен шанс за гостите! Валери Божинов излиза на стрелкова позиция, но ударът му е спасен от Луков.

83'
  • ГОООЛ за Локо Пд! ​Вилим Посинкович решава всичко в мача със своя втори гол. Той бе изведен отлично от Димитър Илиев през центъра на отбраната на гостите, напредна и останал сам срещу Краси Костов направи резултата 3:0 в полза на домакините.

81'
  • Страхотна намеса на Мартин Луков! След центриране от корнер на близката греда Йордан Апостолов стреля с глава, но Луков с вещина спасява.

77'
  • Домовчийски заменя Даниел Генов за Ботев Враца.

69'
  • ГОООЛ за Локо Пд! Страхотен гол за домакините. Димитър Илиев открадна топката в центъра на терена, изведе Карагарен отдясно, който от своя страна намери Посинкович около точката на дузпата. Без да спира коженото кълбо Посинкович стреля незабавно и не сгреши - 2:0!

68'
  • Ожболт заменя Аралица за Локо Пловдив.

67'
  • ГОООЛ за Локомотив Пловдив! Домакините успяват да открият резултата чрез Бирсент Карагарен. Нападателят получи пас от Димитър Илиев, напредна по дясното крило и с мощен удар по диагонала този път не остави шансове на Красимир Костов, който не успя да покрие близкия си ъгъл.

61'
  • Принудителна смяна в отбора на Локомотив Пловдив. Елитон заменя контузения Милош Петрович.

52'
  • Жълт картон и за Анте Аралица.

47'
  • Втора смяна за Ботев Враца. Ненов е заменен от Спас Георгиев.

46'
  • Начало на второто полувреме.

45+5'
  • Две промени за Ботев Враца. Контузеният Гаджев напуска за сметка на Йордан Апостолов.

45+5'
  • Край на първото полувреме.

45+5'
  • Уникално спасяване на Краси Костов! Бирсент Карагарен отправя уадр от няколко метра, но вратарят на гостите успя като по чудо да избие топката и да запази двете нули!

45+2'
  • Две минути добавено време.

45+1'
  • Страхотен шанс за Локо Пд! Посинкович получи отляво, финтира бранител на Ботев Враца и отправи удар с левия крак, който Костов отново спаси. Топката излиза в корнер.

40'
  • Хуава атака за Локомотив Пловдив. След нападение отдясно последва пас към Димитър Илиев, който хитро пропусна топката за Аралица, но ударът на нападателя отново бе слаб и не представляваше трудност за Костов.

31'
  • Жълт картон за Вилим Посинкович. Това е 69-ят картон за футболист на Локомотив Пловдив от началото на сезона.

23'
  • Даниел Гаджев се завръща на терена, въпреки че се очакваше той да бъде заменен, след като бе изнесен от терена на носилка.

21'
  • Неприятна ситуация в мача. Даниел Гаджев получава травма в глезена в опит да направи шпагат срещу противников футболист. Гаджев има нужда от лекарска помощ.

19'
  • Удар на Анте Аралица с глава след центриране отляво, топката тупна на терена и не затрудни Краси Костов.

15'
  • На пейката за гостите в днешния двубой липсва старши треньорът на тима Сашо Ангелов, който е болен и не пътува изобщо с отбора за Пловдив.

15'
  • Страхотен удар на Асен Георгиев от фаул, който обаче е избит в корнер от Красимир Костов.

13'
  • Изстрел на Даниел Генов, който обаче е отразен с вещина от Мартин Луков.

10'
  • Груб фаул на Даниел Гаджев срещу Езе, който му носи жълт картон.

8'
  • Разбъркване в наказателното поле Ботев Враца след корнера, което завършва с удар на Карагарен, който попада в ръцете на Красимир Костов.

8'
  • Първа добра възможност в мача. Карагарен получи дълъг пас на десния фланг и намери отлично Анте Аралица в наказателното поле. Нападателят стреля, но след рикошет топката излиза в корнер.

7'
  • Равностойни първи минути на „Лаута“. Играта се води предимно в центъра на терена, а опасностите пред двете врати липсват.