• Шанс за Локомотив, при който Стивън Езе не успя да засече добре с глава центриране в наказателното поле.

• Втора смяна за Локомотив Пловдив. Димитър Илиев е замен от Парвиз Умарбаев.

86'
  • Смяна в състава на Витоша. Котев е заменен от Михаил Петров.

85'
  • Пробив на Буна отдясно по атака на Локомотив, но не се стигна до по-сериозна опасност пред вратата на Витоша.

83'
  • Жълт картон за Вилим Посинкович от Локомотив Пловдив.

79'
  • Жълт картон за Григор Долапчиев от Витоша Бистрица.

78'
  • Шанс за Локомотив Пловдив! Бирсент Карагарен излезе сам срещу Християн Василев, преодоля го, но топката му избяга и успя да реализира.

76'
  • Смяна в състава на Локомотив Пловдив. Ожболт е заменен от Бирсент Карагарен.

76'
  • ГОЛ за Витоша! Григор Долапчиев получи от Румен Гьонов и с хубав изстрел реализира за 2:1, намалявайки преднината на домакините!

73'
  • Дълго подаване в предни позиции за Витоша, но без да се стигне до сериозна опасност.

73'
  • Стефан Христов центрира в наказателното поле на Локомотив, но бранителите на пловдивчани се справиха.

62'
  • Ивайло Лазаров пробва остро центриране в наказателното поле на Локомотив от статично положение, но Мартин Луков боксира топката и се справи с опасността.

57'
  • Шанс за Локо Пловдив! Изстрел от дистанция на Димитър Илиев, който прати топката на сантиметри от вратата.

52'
  • Ъглов удар за Локомотив, а след центрирането никой не успя да засече към вратата на гостите.

49'
  • Вилим Посинкович центрира в наказателното поле на Витоша и следва корнер.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Григор Долапчиев изпълни прекия свободен удар, пращайки топката над вратата на Локомотив.

44'
  • ГОЛ за Локомотив Пловдив! Ален Ожболт овладя топката на границата на наказателното поле, обърна се и реализира с чудесен техничен удар за 2:0!

41'
  • Корнер за Локомотив. Долапчиев изчисти топката, която стигна до Буна. Той обаче я прати в ръцете на Християн Василев.

39'
  • Шанс за Витоша. Георги Купенов отправи удар с глава, но над вратата на Локомотив Пловдив.

37'
  • Долапчиев опита да намери съотборник в наказателното поле с остро центриране, но Стивън Езе пресече паса.

37'
  • Пловдивчани можеха да застрашат вратата на Витоша след грешка на Даниел Кутев, но е отсъдена засада.

33'
  • Изстрел на Григор Долапчиев встрани от вратата на домакините.

32'
  • Корнер за Локомотив. Отсъдено е нарушение на Стивън Езе в наказателното поле на Витоша.

31'
  • Атака за Витоша. Григор Долапчиев отправи изстрел към вратата на Локомотив, но бе неточен.

27'
  • ГОЛ от дузпа за Локо Пловдив! Димитър Илиев бе точен от бялата точка за 1:0 за домакините!

19'
  • Дузпа за Локомотив Пловдив! Посинкович бе съборен от Михаил Милчев в наказателното поле на Витоша.

19'
  • Шанс за Витоша. Атака за Витоша, която завършва удар на Четин Садула, който не успя да преодолее Мартин Луков. Долапчиев пусна към Садула, но Луков спаси удара му.

16'
  • Жълт картон за Лъчезар Котев от Витоша Бистрица.

13'
  • Центриране на Буна, с което защитата на Витоша се справи.

8'
  • Нова атака на Локомотив завършва с изстрел, при който Християн Василев улови топката.