• Жълт картон за Симеон Райков

90+2'
  • Жълт картон за Пламен Николов

89'
  • Нова спорна ситуация пред съдията край вратата Гинчев. Пламен Николов не особено чисто задържа Исмаил Иса, като държеше и ръката му, но не последва сигнал.

88'
  • Димо Бакалов е ударил сериозно рамото си при падането при дузпата, изпитва болки, но Локо Пд няма право на повече смени.

86'
  • Селим Керкар заменя Илиян Йорданов

85'
  • Симеон Райков бележи по отличен начин дузпата.

83'
  • Дузпа за Локо Пд, след закъсняла намеса на Венци Бенгюзов срещу Димо Бакалов до аутлинията отляво в наказателното поле.

81'
  • Халед Аяри заменя Райън Фрикеше

79'
  • Парвиз Умарбаев заменя Янко Ангелов

79'
  • Жълт картон за Янко Ангелов

75'
  • Исмаил Иса заменя Валери Домовчийски

74'
  • Центриране отдясно, Георги Андонов овладя топката, като си помогна с горната част на рамото, свали и стреля мощно от десетина метра и прати топката в мрежата. Ангел Баялцалиев първо даде гол, след това обаче съдията зад вратата сигнализира, че според него е имало игра с ръка, и попадението не бе зачетено.

65'
  • Симеон Райков заменя Ванчо Траянов.

64'
  • Центриране от корнер за Верея, Илко Пиргов успява да улови точно пред крака на Мирослав Енчев.

63'
  • Хубава атака за Верея, Илиян Йорданов потърси Домовчийски в наказателното поле, той продължи технично към Андонов, който в последния момент бе спрян от Янко Ангелов да отправи мощен удар в центъра на вратата.

54'
  • Гласувай за Играч на мача - ТУК!

53'
  • Начало на второ полувреме.

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Доста по-активна игра на Локо Пд в последните минути от полувремето. Димитър Велковски отправи хубав удар, но бе блокиран, а бе отсъдена и засада.

44'
  • Жълт картон за Муса Мохамед.

42'
  • Решителна намеса на Здравко Илиев в наказателното поле на Верея, след като Веселин Марчев бе оставен съвсем сам на десетина метра и получи топката. Илиев го блокира точно преди да нанесе удар.

37'
  • Най-добрата възможност за Локомотив до момента, центриране на Димитър Велковски, отлично Димо Бакалов засече с глава, но Пламен Колев отрази.

32'
  • Жълт картон за Димитър Везалов, за нарушение срещу Бенгюзов.

30'
  • Георги Андонов изпълнява пряк свободен удар, на удобна позиция, но стреля в стената.

22'
  • Верея не само води в резултата, но и води играта в първия четвърт час от двубоя, като действията се развиват повече в половината на домакините.

16'
  • Нов шанс за Верея, Георги Андонов нахлу отдясно, получи топката на 6-7 метра от вратата, но Илко Пиргов реагира добре, затвори ъгъла и парира шута.

13'
  • Страхотно начало за Верея. Петър Витанов се пребори в центъра на терена за топката, намери отлично на ръба на засадата Илиян Йорданов и той напредна и стреля точно, за да изведе гостите напред.