• 90+2’ Игор Банович
  • 30’ Исмаил Иса
  • Край на мача! Локомотив с втора поредна победа с 4:1.

90+3'
  • Игор Банович оформя крайното 4:1 с хубав удар от границата на наказателното поле в далечния ъгъл на вратаря.

90+2'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза Анте Аралица, влиза Никола Марич.

90'
  • Жълт картон и за Красимир Станоев за задържане в центъра.

89'
  • Жълт картон и за Диян Димов от състава на Дунав за нарушение в половината на Локомотив.

86'
  • Последна смяна в Дунав. Излиза Божидар Васев, влиза Мухамаду Н'Диайе.

79'
  • Анте Аралица се измъкна зад защитата и остана сам срещу Макенджиев. Той го преодоля, но в последния момент вратарят бутна топката в корнер.

77'
  • Удар от над 30 метра на Анте Аралица, но няма проблеми за Макенджиев.

76'
  • Страхотна атака на Анте Аралица, хърватинът си осигури позиция за стрелба, но изпълнението му беше смехотворно, защото от вратарското поле прати топката... в тъч.

73'
  • Втора принудителна смяна за Локомотив. Излиза Един Бахтич, влиза Ален Ожболт.

67'
  • Жълт картон за Александър Исаевски от състава на Дунав за нарушение в центъра.

66'
  • Нова страхотна възможност за Локомотив. Анте Аралица и Димитър Илиев направиха двойно подаване, което позволи на първия да стреля от около 15-ина метра по диагонал на вратата, но прати топката в аут.

65'
  • Удар на Божидар Васев от изгодна позиция, но топката е избита от защитник в корнер.

63'
  • Втора смяна за Дунав. Излиза Свилен Щерев, влиза Ахмед Ахмедов.

62'
  • Поредица ъглови удари пред вратата на Локомотив, но те не доведоха до нищо опасно.

61'
  • Центриране от пряк свободен удар летеше опасно в наказателното поле на Дунав, но Стивън Езе опропасти всичко с нарушение срещу Макенджиев.

55'
  • Първи шанс за гол след почивката. Анте Аралица получи топката на границата на наказателното поле, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

47'
  • Смяна и за Дунав. Излиза тотално разочаровалият Фирцулеску, влиза Мартин Станкев.

46'
  • Първа смяна в мача. Излиза контузеният Милош Петрович, влиза Лукас Масуеро.

46'
  • Начало на втората част на мача в Пловдив.

46'
  • Край на първата част на мача. Локомотив води на Дунав с 3:1.

45+4'
  • Димитър Илиев от прекия свободен удар бележи прекрасен гол в мрежата на Благой Макенджиев, пращайки топката в неговия ъгъл, но неспасяемо за стража.

45+2'
  • Емин Ахмед получава жълт картон за нарушение пред наказателното поле срещу Димитър Илиев.

45+1'
  • Две минути продължение на първата част.

45'
  • Невероятен пропуск за Локо! Драгощ Фирцулеску загуби лековато една топка и я подари на Анте Аралица. Той напредна и намери Димитър Илиев сам пред вратарското поле, но капитанът на домакините се засуети и изстрелът му беше избит от защитник пред голлинията.

42'
  • Милош Петрович се свлече на земята без съприкосновение, което говори за травма. Все пак бранителят на Локомотив се изправи с надежда да продължи в мача.

41'
  • Един Бахтич връща преднината на Локомотив. Той беше точен с удар по земя от границата на наказателното поле, а асистенцията отново беше на Игор Банович и тимът му пак си връща преднината.

35'
  • Страхотна възможност за Дунав да направи пълен обрат! Александър Исаевски проби по фланга и намери във вратарското поле Свилен Щерев, но неговият удар мина на сантиметър от гредата.

32'
  • Дунав изравнява! Божидар Васев свали с гърди една топка за Исмаил Иса, той се справи с Милош Петрович, който закъсня с покриването му и сам срещу вратаря мушна топката под ръцете му за 1:1. Домакините претендираха за засада, но реферът не даде такава.

30'
  • Мартин Ковачев игра с ръка пред наказателното поле на Локомотив, но реферът не видя нарушението и остави играта да продължи, въпреки протестите на публиката и на играчите на домакините.

28'
  • Локомотив открива резултата! Игор Банович с хитър пас намери Димитър Илиев в наказателното поле, нападателят овладя благодарение и на рикошет, после финтира защитник, за да се озове на стрелкова позиция. Изстрелът му беше насочен точно до дясната греда и Макенджиев не успя да отрази - 1:0. Това беше 20-и гол за капитана на "смърфовете" в 100-ия му мач за тях. Какъв начин да отбележи юбилея си!

24'
  • Изстрел с глава на Димитър Илиев от около точката на дузпата, но топката лети далеч, далеч в аут.

22'
  • Жълт картон и за Свилен Щерев от състава на Дунав.

18'
  • Опасно изпълнение на Анте Аралица от прекия свободен удар, но топката мина с малко над вратата.

16'
  • Първи жълт картон в мача. Получава го Георги Динков от състава на Дунав, който задържа за ръката Анте Аралица, откъсващ се сам срещу вратаря. Реферът му показа само жълт картон, а претенциите на домакините бяха за червен заради спиране на голова атака.

15'
  • Хубаво центриране за Свилен Щерев в наказателното поле на Локо, но се оказа, че е имало нарушение в атака и добрата топка не беше оползотворена.

11'
  • Опасна атака на Локомотив, при която Анте Аралица опита да пусне успоредно на голлинията, но топката беше изчистена от защитата на Дунав.

7'
  • Първият ъглов удар в мача е за Дунав, но след центрирането от него не последва нищо опасно.

3'
  • Първи удар в мача, отправи го Димитър Илиев, но вратарят на Дунав Благой Макенджиев се намеси подобаващо и спаси.