• Три минути е добавеното време на двубоя.

• Смяна в състава на Дунав. Раденцов влиза на мястото на Аясс.

• Смяна в Дунав. На мястото на Карагарен влезе Костадинов

83'
  • Греда натресе Диан Димов след изпълнен добре пряк свободен удар.

82'
  • Иван Горанов спъна Карагарен малко преди наказателното поле и беше изгонен от съдията.

81'
  • Корнер за Локо. След центирането на Умарбаев не последва опасност за вратаря на Антонов.

79'
  • Жълт картон за Петър Патев за нарушение в гръб срещу Мартин Камбуров

75'
  • Смяна в Локо. На мястото на Пауло Серджо, влиза Йевтоски

74'
  • Пряк свободен удар за Локо. Зад топката застана Камбуров и я прати в стената

69'
  • Мирослав Будинов застана зад бялата точка при изпълнение на дузпата и прониза Пиргов.

60'
  • Жълт картон за Илко Пиргов, който наруши правилата срещу атакуващ играч на Дунав в наказателното си поле и последва дузпа

59'
  • Смяна в състава на Локомотив. Дани Кики влезе, излезе Ванчо Траянов.

58'
  • След отсъдената дузпа Мартин Камбуров изравни резултата.

56'
  • Жълт картон за Будинов след нарушение в наказателното поле на Дунав срещу Крумов.

55'
  • Нов гол за Дунав. Самир Аясс наказа вратаря на Локо - Пиргов.

52'
  • Жълт картон за Марчев от Локомотив Пловдив

48'
  • Смяна в състава на Дунав. На мястото на Марио Петков, влиза Ндуйе Муйеци.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+4'
  • Корнер за Локо. След центрирането Будинов изчисти кълбото с глава напред

45+3'
  • Добавеното време на първото полувреме е 3 минути

45+2'
  • Гол за Локо Пловдив! Дино Мартинович получи перфектен разсичащ пас от Пауло Серджо, овладя топката на гърди и с фамозен удар изравни резултата.

44'
  • Мартин Камбуров пропусна от невероятно положение, след грешка на Марио Петков.

42'
  • Възможност за Ванчо Траянов, пропусната от атакуващият футболист на Локо.

38'
  • Виданов беше на място, от което съумя да изчисти кълбото преди то да влезе в мрежата след удар на Будинов.

32'
  • ГОЛ ЗА ДУНАВ - 0:1. Юлиян Ненов получи топката след центриране на Шопов и отблизо попари домакините за 0:1.