• 74’ Дино Мартинович
  • 45+1’ Софиан Муса
  • Край на мача! Локомотив Пловдив победи с 2:1.

90+6'
  • Отменен гол за Локомотив Пловдив. Мартин Камбуров стреля от пряк свободен удар, топката се отклони от стената и стигна до Дино Мартинович. Той стреля на празна врата, а от голлинията Шоко вкара за 3:1. Реферите обаче отмениха гола заради засада. Решението им беше доста спорно.

90+5'
  • Три минути продължение на мача.

90'
  • Шанс пред Мартин Камбуров да се разпише, но се засуети и Николай Банков улови.

88'
  • Последна смяна в Локомотив Пловдив. Излиза Стефан Йевтоски, влиза Мигел Луке.

85'
  • Стефан Йевтоски от Локомотив Пд получава жълт картон за груб фаул.

80'
  • Втора смяна и за Локомотив Пловдив. Излиза Дани Кики, влиза Димитър Велковски.

78'
  • Втора смяна в мача за Локо ГО. Излезе Мохамед Бен Отман, влезе Любомир Генчев.

76'
  • Дино Мартинович прави 2:1. Гийерме Шоко нахлу в наказателното поле и свърна към точката на дузпата, където забравен беше оставен словенецът и той с хубав удар прониза Банков за 2:1.

74'
  • Първа смяна и за домакините. Излиза Парвиз Умарбаев, влиза Гийерме Шоко.

70'
  • Шанс за Правиз Умарбаев да се разпише за Локо Пд, но ударът му мина на сантиметри встрани от вратата.

69'
  • Страхотен шанс за Локо ГО да направи пълен обрат, но ударът на Софиан Муса с глава след корнер мина на сантиметри над вратата.

68'
  • Удар на Мартин Камбуров от пряк свободен удар, но топката беше избита от стената.

63'
  • Първа смяна в мача. Излиза Меди Фенуш от състава на Локо ГО, влиза Владислав Узунов.

57'
  • Страхотен шанс за Дино Мартинович да изведе отново отбора си напред, но след като излезе сам срещу вратаря Банков, стреля в тялото му.

51'
  • Първи шанс след почивката, Павел Виданов стреля с глава след корнер, но топката излезе в аут.

47'
  • Начало на втората част на мача.

46'
  • Край на първото полувреме на "Лаута". Резултатът е 1:1.

45+2'
  • Софиан Муса изравнява резултата! Мохамед Бен Отман центрира от левия фланг и качи топката на главата на съотборника си и той прониза Ел Харуби за 1:1.

45+1'
  • Хубав шанс за Локо ГО, но след центрирането на Кифуети нямаше сериозна опасност.

44'
  • И Дани Кики получи жълт картон за груб фаул в половината на противника срещу Атанас Фиданин.

42'
  • Страхотен шанс за Локо ГО да изравни. След центриране от корнер Софиан Муса стреля силно с глава, но щеше да счупи напречната греда.

36'
  • Страхотен шанс се откри пред Мартин Камбуров. Той беше изведен в наказателното поле, откри си позиция за стрелба, но шутът му беше спасен от Николай Банков.

34'
  • Венцислав Керчев получава първия жълт картон за играч на гостите за фаул в половината на тима си.

33'
  • Атанас Фиданин опита изстрел от далечна дистанция, но топката беше прекалено слаба и неточна и излезе в аут.

32'
  • Интересно спасяване от страна на Николай Банков, който изби като волейболист изстрел на Дани Кики.

29'
  • Първи жълт картон в мача, получи го Ванчо Траянов от Локомотив Пловдив.

28'
  • Гостите от Горна Оряховица претендираха за дузпа, след като Софиан Муса тръгна да преодолява вратаря на пловдивчани, но Ел Харуби изби. Муса падна в търсене на дузпа, но реферът замълча.

25'
  • Невероятен пропуск на домакините. Дани Кики намери перфектно Дино Мартинович зад защитата и той стреля, но Николай Банков с една ръка изби.

23'
  • Тежка травма получи защитникът на Локомотив Пловдив Димитър Везалов и излезе с помощта на двамата лекари.

21'
  • Хубав шанс се откри пред Парвиз Умарбаев да удвои в полза на домакините, но ударът му от границата на наказателното поле излезе в аут.

18'
  • Страхотен пропуск на Меди Фенуш, който излезе сам срещу вратаря Ясин ел Харуби. Изстрелът му обаче беше избит от мароканския национал.

8'
  • Дино Мартинович открива резултата в полза на Локомотив Пловдив, след като засече с глава центриране на Иван Горанов от фланга.

7'
  • Първи шанс в мача. Откри се пред Мартин Камбуров, но ударът му беше избит от Николай Банков.

6'
  • Първи корнер в мача и беше в полза на домакините, но центрирането му беше слабо и не застраши противника.

2'
  • Начало на мача в Пловдив. Битката започна първо с изпълнение на националния химн заради вчерашния национален празник, а после имаше минута мълчание в памет на големия фен на домакините Георги Гугуманов.

• Стадион: Стадион Локомотив, Пловдив
    Излъчва: Darik radio, Darik radio, Diema Sport