0 : 3

• 10’ Атанас Илиев
  • 19’ Даниел Генов
  • 49’ Атанас Илиев
  • КРАЙ НА МАЧА. Монтана победи Локо ГО с 3:0 в реванша и така изхъврли "железничарите" във Втора лига.

90+3'
  • Последна смяна за Монтана - героят Атанас Илиев напуска, вместо него Александър Веселинов.

86'
  • Поредна отлична намеса на Счекич! Влезлият преди малко Димитров овладя отляво и върна назад към Мадианга, който стреля много силно по диагонала. Счекич изби с две ръце, а после леко улови опита за добавка на Фунду.

78'
  • Последна смяна в Локомотив - Мартин Димитров зае мястото на Красен Трифонов.

76'
  • Монтана беше близо до още едно попадение! Вратарят Николай Банков протегна решително ръка, за да отбие центрирането на Генов, иначе Иванчевич щеше да вкара на празна врата.

75'
  • Невероятна намеса на Счекич, който спаси сигурен гол! Карл Мадианга направи хубав рейд през центъра и нахлу в наказателното поле, след което натисна спусъка. Халфът на Локомотив стреля много добре към долния ляв ъгъл, ала Счекич с изумителен рефлекс намери начин да избие встрани.

62'
  • Втора смяна в Монтана - Даниел Гаджев напусна с контузия, вместо него Небойша Иванчевич.

61'
  • Жълт картон за Милен Желев от Локо ГО.

55'
  • Втора смяна в Локо ГО - Владислав Узунов напусна игра, вместо него Бедри Рюстемов.

54'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА - 0:3! Атанас Илиев вкара истински шедьовър! Иван Михов метна дълго и безадресно подаване напред, което защитник на Локо Го изчисти с глава. Топката отиде право у Илиев, който укроти на гърди и без да оставя кълбото да тупне на тревата го изстреля от около 28 метра. Параболата беше извън възможностите на Банков.

49'
  • Първа смяна в Монтана - Игуманович напусна играта, Сантиаго Вияфане влезе от пейката.

49'
  • Първа смяна в Локо ГО, още на почивката - Игор Джоман не излезе за второто полувреме, вместо него в игра се появи Любомир Генчев.

46'
  • НАЧАЛО НА ВТОРОТО ПОЛУВРЕМЕ. Домакините от Локо ГО подновиха играта от центъра.

46'
  • КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ. Монтана се оттегля на почивка с аванс от 2:0.

45+2'
  • 1 минута добавено време.

• Блажо Игуманович падна на терена с болки в крака, най-вероятно заради разтежение, което получи в ситуация, при която топката дори не беше около него.

43'
  • Жълт картон за Иван Михов от Монтана.

41'
  • Медицинска помощ за Атанас Илиев,който удари главата си в тази на Стефан Цонков при битка за висока топка.

33'
  • Жълт картон за Петър Атанасов от Монтана заради симулация.

32'
  • Пряк свободен удар за Локо ГО. Центрирането е за Стефан Цонков, който опита да отиграе с глава, но стреля встрани покрай горния ляв ъгъл.

26'
  • Жълт картон за Даниел Гаджев от Монтана, който влезе излишно грубо в краката на Милен Желев.

23'
  • Жълт картон за Атанас Илиев от Монтана.

20'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА - 0:2! Даниел Генов съвсем шокира домакините! Петър Атанасов чудесно се освободи от пазача си в половинат на съперника и с пас по тревата изведе Даниел Генов отдяно. Опитният нападател запази присъствие на духа и с мощен шут по тревата увеличи аванса на северняците.

19'
  • ГОЛ ЗА МОНТАНА - 0:1! Като от нищото Атанас Илиев откри резултата! Петър Атанасов показа настойчивост, за да продължи пробива си отляво, а след това намери Атанас Илиев пред пеналта. Централният нападател финтира елегантно човека срещу себе си, а после прехвърли вратаря Николай Банков.

10'
  • Нищо интересно в първите десетина минути. Играта е доста накъсана, нито Монтана, нито Локомотив успяват да вземат надмощие.

• НАЧАЛО НА МАЧА. Първият удар в мача е за гостите от Монтана.

• Стадион: Локомотив, Горна Оряховица
    Рефер: Ивайло Стоянов
    Излъчва: Diema Sport 2