• Смяна в Ботев. Вутов излиза, влиза Меледже

85'
  • Жълт картон за Терзиев

81'
  • Корнер за Локо. След изпълнението му Кифуети не успя да направи сериозна атака и опасност пред вратата на Ботев.

81'
  • Последна смяна в състава на Локо. Излиза Фенуш, влиза Керчев

79'
  • Пряк свободен удар за Локо. След изпълнението му Чворович улови кълбото.

77'
  • Смяна в Ботев. На мястото на Косоко влиза Бризола

76'
  • От пряк свободен удар Генчев стреля право в ръцете на Чворович от 25 метра.

76'
  • Жълт картон за Панов от Ботев заради нарушение

75'
  • Корнер за Локо. Генчев центрира, но отбраната на Ботев се справи.

74'
  • Косоко стреля доста неточно над гредата на вратата на Локомотив Горна Оряховица.

72'
  • Втора смяна в състава на домакините от Локомотив. На мястото на Бен Отман влиза Христов.

68'
  • Първа смяна в състава на Локо. Генчев влиза, излиза Муса

65'
  • Комична ситуация пред вратата на Локо. Банков опита да излезе и да изчисти кълбото напред, подхлъзна се, но нападател на Ботев не съумя да се възползва от ситуацията.

63'
  • Балтанов имаше нужда от лекарска помощ.

61'
  • Пряк свободен удар за Локо, след центриране в наказателното поле Чворович се справи със ситуацията.

60'
  • Пряк свободен удар за Ботев. След изпълнението на Неделев, топката нацели страничната греда.

58'
  • Пряк свободен удар на Локо. Зад топката застана Фенуш и стреля над гредата на Ботев.

56'
  • Терзиев изпревари Фенуш при опасна атака на домакините.

53'
  • След изпълнението на корнера отбраната на Локо се справи със ситуацията.

50'
  • Виана пусна пас към Вутов, но футболистът на Ботев съумя да спечели корнер.

50'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме.

45+2'
  • Бен Отман центрира в наказателното поле на Ботев след пряк свободен удар, но Чворович изчисти напред.

40'
  • Софиан Муса стреля добре с глава към Чворович, но вратарят на Ботев се справи със ситуацията и кълбото излезе в корнер.

39'
  • Опит за атака на Ботев, но отбраната на Локо игра в синхрон и предотврати опасността.

32'
  • Жълт картон за Ндонг

28'
  • Пряк свободен удар за Локо, последва центриране към наказателното поле на Ботев, но сериозна опасност пред Чворович нямаше.

27'
  • Невероятен пропуск на Виана, той се освободи от двама бранители на домакините, но ударът му не намери целта и излезе в аут.

24'
  • Фернандо Виана падна в наказателното поле на Локо, но съдията Йорданов прецени, че няма дузпа

23'
  • След корнера за Ботев, отбраната на Локо се справи със ситуацията.

20'
  • Виктор Генев излезе в удобна позиция в полза на Ботев, но там Кавдански се намеси добре.

20'
  • Пряк свободен удар за Ботев. След изпълнението му Банков улови кълбото.

16'
  • Гол за Ботев! Косоко намери добре Виана и той от няколко метра откри резултата.

10'
  • Корнер за Ботев. Неделев центрира, но там бранител на домакините се справи със ситуацията.