• 54’ Серджиу Буш
  • 8’ Велко Батрович
  • Край на мача

90+5'
  • Пряк свободен удар за Левски. Крум Стоянов центрира в наказателното поле, а Иван Петков стреля към вратата, топката влезе в мрежата, но Иван Горанов беше фаулиран според съдията Никола Попов отмени попадението

90+3'
  • Добавеното време е 3 минути

90+1'
  • Смяна в Левски. На мястото на Кабрал влиза Илия Димитров

90'
  • Юруков получава лекарска помощ след схващане

86'
  • Последна смяна в Етър. На мястото на Батрович влиза Иван Петков

86'
  • Удар на Кабрал, който попадна в ръцете на Христо Иванов

84'
  • Иван Горанов наруши правилата срещу Батрович в близост до страничната линия, но съдията остави играта да продължи.

84'
  • Смяна в Левски. На мястото на Станислав Костов, влида Ивайло Найденов

81'
  • Лекарска помощ за Хали Тиам

80'
  • Смяна в Етър. На мястото на Иван Стоянов, влиза Крум Стоянов

79'
  • Боджадж с далечен удар, неточен

78'
  • Буш стреля към вратата на Иванов, той улови уверено кълбото.

77'
  • Димо Атанасов стреля опасно, Цветкович отклони кълбото, което не стигна до Варела, топката излезе в корнер. След изпълнението на корнера не последва опасност за Полачек

74'
  • Нерви на терена, Буш е бесен, след като Пламен Гълъбов го задържа и спря атака на Левски. Съдията Никола Попов ги предупреди устно

69'
  • Опасна атака към вратата на Етър, след нея Кабрал беше изпреварен от вратаря Иванов

67'
  • Смяна в Етър. На мястото на Даниел Младенов, влиза Жилсон Варела

64'
  • Корнер за Етър, след изпълнението не последва опасност за Полачек.

60'
  • Буш беше точен във вратата на Етър. Отлична атака на Левски. Кабрал пусна отличен пас към Буш, който елиминира Гълъбов и реализира втория гол за "сините"

54'
  • Димо Атанасов върна топката с глава към Иванов, който изпревари Кабрал при атака на Левски

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45'
  • Центриране на Обертан, Иванов улови топката

45'
  • След изпълнението не последва сериозна опасност за Иванов

43'
  • Центриране отляво на Иван Горанов, след като Димо Атанасов игра с топката, последва корнер за Левски

43'
  • Пряк свободен удар за Левски. Мариани центрира леко, но топката излезе в аут.

40'
  • Опасна атака на Етър, след като Батрович пусна топката към центъра на наказателното поле, но там Боджадж беше изпреварен

36'
  • Пряк свободен удар за Левски. След центрирането Тиам не успя да отиграе добре топката и тя излезе в аут.

33'
  • Центриране отдясно на Младенов, Цветкович се справи със ситуацията

31'
  • Корнер за Левски, след изпълнението Етър се справи със ситуацията

31'
  • Добър пробив на Велко Батрович в наказателното поле на Левски, преодоля Цветкович и Юруков, но завършващият му удар не намери целта

29'
  • След удар на Костов, топката се отклони от крака на Иван Скерлев и влезе в мрежата на Иванов

20'
  • Буш стреля диагонално в малкото наказателно поле, Христо Иванов спаси.

20'
  • Кабрал опита добра атака, но Никола Колев се справи със ситуацията и атаката на Левски се провали

16'
  • Велко Батрович откри резултата за Етър, след като Цветкович изпусна нападателя на гостите и той матира Полачек

8'
  • След центриране от корнер, топката попадна в Хали Тиам, но ударът му беше спасен от вратаря Христо Иванов.