• И трета смяна за "сините" - Ривалдиньо заменя Станислав Костов.

86'
  • Габриел Обертан напуска терена, на негово място влиза Станислав Иванов.

84'
  • Костов извежда Мариани очи в очи със стража на гостите, но решава да действа технично и да прехвърли вратаря. Прехвърлянето се получи, но топката минава на сантиметри от гредата.

77'
  • Жерсон Кабрал напуска терена, а мачът ще доиграе юношата Илия Юруков.

71'
  • Давид Яблонски получава жълт картон за нарушение, което предизвика бурна реакция на чеха и съотборниците му. Повторенията показаха, че първо е играл с топката.

68'
  • Хубав пробив отдясно на Исмаил Иса, Митрев обаче скъсява ъгъла.

66'
  • Добри действия на Кабрал, но пасът към Обертан е пресечен.

64'
  • Христо Попадийн напуска терена, Бранимир Костадинов влиза вместо него.

63+2'
  • Ахмед Ахмедов заменя Борислав Балджийски.

63'
  • Отлична контра на Левски, Кабрал обаче се полакоми и вместо да подаде, реши да стреля. Ударът му е в ръцете на Филип Димитров.

60'
  • Начало на второто полувреме!

46'

45+1'
  • Яблонски получи възможност да стреля с глава от близко разстояние, но не успя да уцели вратата.

45'
  • 3:0 за Левски след гол №14 на Станислав Костов! В основата на попадението бе Габриел Обертан, който направи хубаво двойно с Кабрал, след което с прострелен пас по земя намери Костов. Нападателят пък действа съобразително и само постави крака, за да насочи топката в ъгъла.

38'
  • Коварно центриране отляво на Божидар Васев, Божидар Митрев внимава и боксира в корнер.

33'
  • Нова хубава комбинация в синьо, в крайна сметка удар на Мариани е изчистен в корнер.

31'
  • 2:0 за Левски! Жерсон Кабрал реализира хладнокръвно 11-метровия удар за втория си гол в мача!

28'
  • Дузпа за Левски! Тя е отсъдена за нарушение на Попадийн срещу Обертан. Мартин Ковачев получава жълт картон за оспорване.

27'
  • Паулиньо получи топката в наказателното поле с гръб към вратата, успя да си я поеме и стреля акробатично. След рикошет топката излиза в корнер.

26'
  • Шанс за Станислав Костов, той засече центриране от воле, но стреля в аут.

23'
  • 1:0 за Левски! Жерсон Кабрал реализира с мощен изстрел с левия крак отдясно на границата на наказателното поле. Топката влетя в средата на вратата, но Филип Димитров не бе застанал добре и допусна попадението!

21'
  • Опасно центриране отляво към наказателното поле на Левски, там обаче няколко футболисти в бяло се разминават с топката. В крайна сметка тя е избита в корнер.

19'
  • Добра комбинация на Обертан и Костов, но атаката е спряна.

12'
  • Атака отдясно, Божидар Васев изби с шпагат опит за центриране на Найденов и топката излиза в корнер.