• Буш отправи далечен неточен удар по посока вратата на Михайлов

63'
  • Кузма с прав удар опита да излъже Митрев, вратарят изби в корнер

62'
  • Зехиров опита да излъже Митрев, но вратарят беше на мястото си и изби в корнер, след което Зехиров центрира, но "синята" отбрана се справи.

59'
  • Смяна в Черно море. Марек Кузма замени Чунчуков

58'
  • Пряк свободен удар за Левски. Гомес стреля от около 25 метра, Михайлов изби, а бранител изчисти в корнер

56'
  • Илия Миланов получи жълт картон за нарушение срещу Серджиу Буш.

55'
  • Хасани с жълт картон

50'
  • Спорна ситуация, центрирана топка към наказателното поле потърси Буш, бранител се намеси, а вратарят Михайлов с леко кроше удари нападателя на "сините", но дузпа не беше отсъдена.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Георги Илиев центрира от пряк свободен удар към наказателното поле на Левски, там няколко футболисти се разминаха с топката, а опасност за Левски така и нямаше.

40'
  • Корнер за Левски. След изпълнението "сините" футболисти не успяха да затруднят Михайлов

36'
  • Пряк свободен удар за Левски. Гомес центрира към наказателното поле, но там бранител се справи със ситуацията.

34'
  • Александър Цветков получи жълт картон за тактическо нарушение срещу Кабрал

32'
  • Опасен удар на Зехиров мина в близост до гредата на Митрев

30'
  • Обертан с глава прати топката в ръцете на Михайлов

28'
  • Тежък удар от далечно разстояние на Гомес беше спасен от Михайлов, а при добавката Яблонски от няколко метра прати топката далеч над вратата.

24'
  • Корнер за Левски. След изпълнението атаката на "сините" не успя да затрудни отбрата на гостите

24'
  • Чунчуков намери Георги Илиев в наказателното поле на Левски, но Митрев излезе и улови кълбото.

18'
  • Давид Яблонски откри резултата с елегантен удар и изведе Левски напред, Хасани сбърка

13'
  • Жорди Гомес нацели страничната греда на Черно море.

12'
  • Кабрал сбута Огнянов в наказателното поле на Левски, а Панайотов го препъна, последва дузпа, а Георги Илиев стреля точно в тялото на Митрев, който улови кълбото.