• 83’ Димитър Илиев
  • 90’ Ален Ожболт
  • Край на срещата!

90+5'
  • Гол за Локомотив Пд - 0:3! Ален Ожболт се добра до топката след грешно изчистване на Християн Василев, напредна с топка в крака, размина стража и на празна врата оформи крайния резултат.

90'
  • Йосип Томашевич замени Момчил Цветанов в тима на гостите.

85'
  • Гол за Локомотив Пд - 0:2! Пас от дълбочина намери резервата Ален Ожболт зад защитата на Витоша. Словенецът излезе сам срещу вратаря на съперника и опита да го прехвърли, но опитът му никак не сполучи и той чукна топката по земя покрай Християн Василев. Все пак с доза случайност кълбото се претърколи към придвижилия се напред Димитър Илиев, който на празна врата удвои аванс на своя тим.

83'
  • Четин Садула уцели греда след шут от границата на наказателното поле.

80'
  • Димитър Везалов стреля от дистанция, но право в ръцете на Християн Василев.

79'
  • Ален Ожболт замени Анте Аралица в състава на Локо Пд.

78'
  • Петков Цанков стреля от воле от границата на наказателното поле, но кълбото прелетя в аут.

75'
  • Емил Гъргоров замени Стефан Христов в тима на Витоша.

73'
  • Аралица получи добър извеждащ пас, таранът се опита да прехвърли от 25 метра излезлия напред Василев, но не сполучи и стражът на Витоша без проблем улови.

72'
  • Георги Купенов получи жълт картон от състава на домакините.

72'
  • Гол за Локомотив Пд - 0:1! Един Бахтич откри резултата за "смърфовете". Първо, акция отдясно позволи на Буна да извади на дузпата, откъдето Илиев стреля, но бранител на Витоша изчисти. Топката излезе в тъч, но кълбото бе бързо вкарано в игра и изсипано на далечна греда. Там Аралица комбинира с Буна вдясно от себе си. Вторият пусна успореден пас с полувисока топка към далечна греда, където Един Бахтич бе оставен сам и от няколко метра даде аванс на гостите.

66'
  • Первиз Умарбаев замени Янко Ангелов в тима на Локо Пд.

57'
  • Димитър Илиев се измъкна зад защитата на Витоша, чукна си топката встрани покрай стража Василев, но тя избяга в аут. Остана съмнение за контакт между ръцете на вратаря и краката на Илиев, но самият "черно-бял" играч не падна на земята, а продължи да гони кълбото.

56'
  • Подаване от свободен удар отдясно качи топката на главата на Румен Гьонов, който насочи към вратата на Локомотив Пд, но неточно и кълбото премина в аут.

48'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+3'
  • Петков Цанков открадна топката от играч на Локомотив Пд в средата на терена, спечели над 20 метра с топка в крака и стреля силно, но Луков улови.

45+2'
  • Стефан Христов получи медицинска помощ.

42'
  • Кристиян Узунов замени Лъчезар Котев в тима на Витоша.

40'
  • Абделхаким Буна получи жълт картон за разправа с играч на Витоша, след като бе блъснат в рекламните пана.

39'
  • Тодор Гочев получи жълт картон след разправия с Абделхаким Буна, който бе блъснат в рекламните пана.

39'
  • Четин Садула отново получи шанс за изстрел от далечна дистанция, но кълбото отново излетя в аут.

35'
  • Прекият свободен удар, на около 20 метра фронтално от вратата на Витоша, бе изпълнен от Димитър Илиев, който изпрати топката както над стената, така и над вратата на съперника.

34'
  • Контузилият се Ивайло Лазаров бе заменен от Георги Амзин.

33'
  • Червен картон за бранителя на Витоша Михаил Милчев! Димитър Илиев намери с пас в дълбочина Един Бахтич, който се измъкваше само срещу вратаря на домакините, но той бе повален с груб фаул от Милчев. Съдията не се поколеба и изгони защитника на софиянци.

33'
  • Ивайло Лазаров получава медицинска помощ, тъй като претърпя сблъсък с противников играч.

30'
  • Ивайло Лазаров от Витоша стреля на два пъти от границата на наказателното поле, но и двата изстрела бяха блокирани от бранители на Локомотив Пд.

26'
  • Абделхаким Буна опита шут от дистанция, но той бе слаб и по земя и топката премина в аут.

23'
  • Първият по-сериозен шут от игра. Четин Садула се добра до топката пред наказателното поле на Локомотив Пд и стреля силно с десния крак по диагонал, но Мартин Луков внимаваше и улови.

21'
  • Борбата е в центъра, а играта не се характеризира с качествени комбинации между отделните играчи.

18'
  • Опасно центриране на Един бахтич от малък ъгъл от свободен удар. Топката падаше под гредата на вратата на Витоша, но стражът Християн Василев изби в корнер с една ръка. След ъгловия удар не последва нищо опасно за домакините.