• Край на мача в Бистрица. Берое победи с 1:0.

• Удар на Ангел Стоянов с глава, но Перниш улови без проблем.

90+1'
  • Четири минути продължение на срещата.

90'
  • Последна смяна в мача. Излиза авторът на единствения гол Педро Еуженио, влиза Георги Динков.

89'
  • Румен Гьонов получава медицинска помощ заради схващане.

86'
  • Последна смяна за Витоша. Излиза контузеният Георги Амзин, влиза Михаил Петров.

85'
  • Удар на Стефан Христов с глава от точката на дузпата, но беше твърде лек и вратарят улови.

82'
  • Втора смяна за Витоша. Влезе Ангел Стоянов на мястото на Китан Василев.

80'
  • Първа смяна и за Витоша. Излиза Димитър Панталеев, влиза Четин Садула.

76'
  • Смяна в Берое. Излиза Драгош Фирцулеску, влиза Антон Карачанаков.

75'
  • Удар на Кристиян Кочилов от границата на наказателното поле, Перниш улови без проблем.

74'
  • Жълт картон и за Карлос Охене за нарушение в центъра.

74'
  • Жълт картон за Радко Мутафчийски за грубо влизане в краката на Кохей Като.

69'
  • Хубава атака на Витоша, като Румен Гьонов проби до аутлинията и пусна успоредно на голлинията, но вратарят на Берое улови.

68'
  • Продължителна атака на Берое, преминала през няколко центрирания, но приключила след изчистване на защитата на Витоша.

64'
  • Шанс за Витоша, но ударът на Стефан Христов беше изчистен в корнер от Матеус Леони.

59'
  • Много хубава атака за Берое, Драгош Фирцулеску литна защитник и стреля към вратата, но в последния момент топката срещна лицето на Радко Мутафчийски и излезе в корнер.

56'
  • Жълт картон за Мартин Райнов за груб фаул в центъра.

55'
  • Удар от границата на наказателното поле на Мартин Камбуров, но вратарят лови.

52'
  • Първа смяна в мача. Излиза Марко Адамович, влиза Карлос Охене.

51'
  • Драгош Фирцулеску от Берое се свлече на земята, без никой да го е докоснал. Оказа се, че има проблем с глезена, но се завърна на терена.

49'
  • Начало на второто полувреме.

46'
  • 45'
  • Край на първата част на мача. Берое води с 1:0 на Витоша Бистрица.

45'
  • Първи жълт картон в мача, той е за Димитър Панталеев за задържане на противников играч.

39'
  • Най-чистата възможност за Витоша. Даниел Пеев намери Димитър Панталеев, който с един пас изведе Георги Амзин на изгодна позиция. Той напредна към наказателното поле и стреля от границата му, но Перниш изби в корнер.

39'
  • Отменен гол на Берое. След центриране на Милен Желев цели четирима играчи на старозагорци се озоваха зад защитата, като Камен Хаджиев стреля с глава в гредата. После и Мартин Камбуров би в мрежата, но засадата беше повече от безспорна.

34'
  • Първи точен удар на Витоша в мача. Китан Василев засече с глава едно центриране на Кристиян Кочилов, но стреля твърде слабо и Перниш улови.

31'
  • Много опасна атака на Берое, но центрирането на Марко Адмович успоредно на голлинията не намери адресат. После и Матеус Леони центрира от другия фланг, но пак без успех.

29'
  • Хубава атака на Витоша, но опропастена в последния момент.

26'
  • Опасно центриране от ъглов удар на Фирцулеску, Матеус Леони игра с топката, но защитата на Витоша се справи и изби.

16'
  • Педро Еуженио открива резултата. Драгош Фирцулеску го намери пред наказателното поле, той елиминира двама защитници и с хубав удар в близкия ъгъл на вратаря направи 1:0.

14'
  • Центриране на Матеус Леони от левия фланг и качи топката на главата на Драгош Фирцулеску, който стреля на сантиметри от гредата.

8'
  • Удар на Радко Мутафчийски от дистанция, но над вратата.

4'
  • Първа хубава атака в мача, но центрирането на Китан Василев не намери никого в наказателното поле на Берое.