• Край на срещата!

90+3'
  • Мирослав Будинов получи единствения жълт картон в срещата.

90+2'
  • Станислав Маламов върна един гол за Верея - 1:6! "Лъвовете" стигнаха до дузпа, след като стражът Коантар спъна откъсващия се Божидар Христов и съдията без да се замисли посочи бялата точка.

87'
  • Изненадваща смяна на вратари в тима на Верея в края на срещата - Кацарев на мястото на Цветомир Нейков.

86'
  • Гол за Ботев Враца дело на Симеон Мечев - 0:6! Неспасяем снаряд по диагонал от над 25 метра на Мечев матира Кацарев за шести път.

79'
  • Пети гол за Верея дело на Антон Огнянов - 0:5! Милан Вушорович намери пролука в защитата на Верея, пращайки топката към Антон Огнянов. Влезлият като резерва крило не сгреши и от десетина метра вкара за пети път топката във вратата на врачани.

71'
  • Пламен Стоянов замени Стелиян Колев в тима на Верея.

68'
  • Георги Вълчев замени Валери Домовчийски в тима на Ботев Пд.

65'
  • Нов удар на Антон Огнянов, но в аут.

65'
  • Шут на Будинов в аут.

62'
  • Ивайло Тодоров замени Мартин Кавдански в тима Ботев Враца.

56'
  • Денислав Станчев получи медицинска помощ.

51'
  • Врачани вкараха нов гол, но той не бе зачетен. Антон Огнянов стреля над излезлия напред Кацарев. Топката обаче не влезе във вратата, а трябваше да бъде допълнена от Милан Вушорович, който допълни. Последният обаче бе в положение на засада.

48'
  • Медицинска помощ за Велин Желязков.

46+1'
  • Антон Огнянов замени Петър Атанасов в тима на Ботев Враца.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Нов удар от дистанция с левия крак на Мечев прелетя в аут. 42'
  • Мидат Галбаев замени Теофилос Курупис в тима на Верея.

41'
  • Симеон Мечев стреля с левия крак от дистанция, но топката прелетя встрани в аут.

37'
  • Гол за Ботев Враца дело на Мирослав Будинов - 0:4! Сега комбинация между Едгар Тур и Будинов изведе втория на стрелкова позиция, а той не сгреши за поредния гол на своите във вратата на Верея.

34'
  • Гол за Ботев Враца дело на Милан Вушорович - 0:3! Сега Будинов комбинира с Вушорович, който се появи сам срещу вратаря и стреля по диагонал. С помощта на десния страничен стълб топката влезе във вратата на Верея.

32'
  • Шут на Симеон Мечев бе отразен от Кацарев в корнер. След него не последва нищо опасно за вратата на старозагорци.

27'
  • Подаване от корнер намери Мирослав Будинов, който обаче стреля неточно с глава.

26'
  • Гол за Ботев Враца дело на Валери Домовчийски - 0:2! Ново силно нападение на гостите по фланга - този път отдясно, където топката стигна до Едгар Тур. Той пусна пас по земя към близка греда, откъдето Валери Домовчийски чукна над Кристиян Кацарев за втория гол на врачани.

20'
  • Гол за Ботев Враца дело на Мирослав Будинов - 0:1! Акция отляво на гостите позволи на Петър Атанасов да центрира меко към вратарското поле, където Мирослав Будинов надскочи всички бранители на съперника и вкара с глава.