• Мунин заменя Антон Огнянов.

90+2'
  • Уникален пропуск за Верея! Антон Огнянов се превръща в истински длъжник на своя тим. Вушурович проби много добре отдясно и пусна пас към Огнянов на границата на наказателното поле. Първият удар на Огнянов бе блокиран, но вторият, който изглеждаше далеч по-лесен, изобщо не попадна в рамките на вратата. Огнянов бе останал очи в очи с Георги Петков, но с левия крак не уцели вратата.

90+2'
  • Добра възможност за Емин Ахмед отдясно, но Георги Петков излиза и успява да пресече паса към фубтолиста на домакините.

86'
  • Жълт картон за вратаря Георгиев, който реагира бурно след отсъждане на фаул в полза на Славия.

85'
  • Отлична проява на Георги Георгиев. Галин Иванов се измъкна от опеката на бранител на Верея и стреля силно от границата на наказателното поле, но стражът на Верея изби с ръка.

83'
  • Пешов заменя Йомов за Славия.

82'
  • Жълт картон за Ндомбоу Александер.

80'
  • Димитър Велковски е декориран в жълто за задържане на фубтолист на Верея.

72'
  • Принудителна смяна за Верея. Контузеният Тевия напуска за сметка на Емин Ахмед.

72'
  • Страхотен шанс за Верея.Антон Огнянов проби отляво и подаде към Диар около точката на дузпата, но ударът на халфа бе блокиран. Вушурович също пробва своя шанс, но не уцели вратата.

71'
  • Центриране на Йомов отдясно, Чунчуков стреля с глава, но неточно.

70'
  • Смяна и за Верея. Милен танев заменя Билел Малек.

65'
  • Втора смяна за Славия. Чунчуков заменя Милчо Ангелов.

64'
  • Първа смяна в мача. Момчил Цветанов заменя Владислав Узунов.

56'
  • Опит за удар на Милчо Ангелов, след рикошет топката излиза в корнер за Славия.

48'
  • Начало на второто полувреме.

45+2'
  • ГЛАСУВАЙ ЗА ИГРАЧ НА МАЧА

• Край на първата част.

45+2'
  • Нов далечен изстрел на Шоколаров по посока вратата на Верея, но в аут.

44'
  • Антон Огнянов прова да изненада Георги Петков с далечен шут от фаул, но топката не попада в рамките на вратата.

43'
  • Хубав удар на Славчо Шоколаров, който обаче попада в обсега на Георгиев и вратарят на домакините избива.

40'
  • Първи реален шанс за гол в мача. Той се разкри пред Диара, който се възползва от грешка на Валди Узунов в половината на Славия. Той пое топката и стреля силно в долния десен ъгъл на вратата, но Петков показа класа и изби в корнер.

35'
  • Контраатака за Славия отляво, но Милчо Ангелов се засуетява и не успява да продължи нападението.

30'
  • Корнер в полза на Славия.

24'

24'
  • Жълт картон за Иво Иванов от Верея.

23'
  • Скучни първи 20 минути на двубоя в Стара Загора. До този момент пред двете врати няма нито едно реално голово положение.

20'
  • Центриране в наказателното поле на Славия, Георги Петков скача и лови топката, но впоследствие я изпусна. Опитният страж обаче не допуска изненада.

14'
  • Шоколаров комбинира с Галин Иванов от фаула, но ударът на последния попада в стената.

9'
  • Нов пряк свободен удар за Славия, този път фронтално срещу вратата на Верея.

8'
  • Първи шанс в мача. Славия стигна до свободен удар буквално на границата на наказателното поле, но заучиеното изпълнение от страна на белите не сработи.

4'
  • Мачът в Стара Загора започна с едноминутно мълчание в памет на Емил Рачев, който почина в съня си преди няколко дни. Рачев е бивш футболист на Верея.