• Жълт картон за Нтойа за лют спор с Божинов

74'
  • Жълт картон за Валери Божинов за лют спор с Нтойа

74'
  • Нова дузпа за Левски. Валери Божинов, който влезе на мястото на Костов, реализира, след като Гвазава игра с ръка в наказателното поле на Верея, а съдията посочи бялата точка

70'
  • Гвазава получи втори жълт картон при нарушението в наказателното поле за играта си с ръка и напусна терена

69'
  • Нова смяна в Левски, на мястото на Костов влиза Божинов

67'
  • Удар на Буш беше спасен от Ганев, топката попадна в Костов, който я вкара в мрежата, но имаше засада

66'
  • Удар на Ковальов мина встрани от вратата на Михайлов

66'
  • Удар на Горанов, Ганев спаси

65'
  • Лола има нужда от лекарска помощ

63'
  • Пряк свободен удар за Левски на границата на наказателното поле. Мариани пусна тънък пас към Горанов, топката се отклони и от съдията Иванов, а бранителят на Левски стреля неточно, пращайки топката встрани от вратата

62'
  • Смяна в Левски. Дебют за Йеркебулан Сейдахмет, който замени Кабрал

60'
  • Жълт картон за Доброволски

59'
  • Гол за Верея, Аурелиен се разписа във вратата на Михайлов, като преодоля съпротивата на двама бранители на гостите и не остави шансове на синия вратар

56'
  • Костов беше в положение на засада

55'
  • Лола Аурелиен се впусна в атака за Верея, но не сполучи

54'
  • Кабрал центира от корнер, но след продължението на атаката Буш попадна в капана на изкуствената засада

48'
  • Левски с първа атака към Ганев за второто полувреме, не се получи нов гол. Буш стреля опасно, но вратаря излезе предвидливо напред и не позволи на топката да влезе във вратата

46'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • 1 минута е добавеното време на първата част

45'
  • Пряк свободен удар за Левски, Кабрал центрира, Ганев изби напред

45'
  • Жълт картон за Шота Гвазава от Верея за нарушение срещу Паулиньо

42'
  • Нов гол за Левски. Станислав Костов се разписа като беше между трима бранители на домакините, но отправи отличен удар и матира Ганев.

38'
  • Румънският нападател на Левски Серджиу Буш се оказа на голова позиция и от няколко метра матира Ганев

33'
  • Автогол на Рейш позволи на домакините от Верея да стигнат до изравняването, като заби неспасяваемо топката във вратата на Михайлов

30'
  • Давиде Мариани откри резултата в мача, реализирайки дузпа след нарушение на Рюстемов срещу Буш в наказателното поле

27'
  • Отличен удар на Костов, но вратарят се справи със ситуацията и изби

26'
  • Корнер за Левски, Кабрал центрира, бранителите на Верея се справиха, а атаката на "сините" се провали

24'
  • Лола Аурелиен не успя да овладее добре кълбото и да създаде главоболие за Михайлов

23'
  • Поредно центриране на Мариани, Ганев отново улови.

21'
  • Центриране на Мариани от пряк свободен удар, Ганев улови топката.

18'
  • Далечен удар на Рейш мина встрани от вратата на Ганев, близо, но недостатъчно

17'
  • Костов се оказа на голова позиция, но малко не му стигна да насочи топката към вратата на Ганев.

15'
  • Пряк свободен удар за Левски, след изпълнението бранителите на домакините се справиха със ситуацията.

11'
  • Удар на Мариани от 12 метра, но Ганев с отличен рефлекс изби кълбото страни, а пасът дойде от Костов

9'
  • Тимоте Рубин получи травма при единоборство със съперников играч и трябваше да получи лекарска помощ

7'
  • Първи удар към вратата на Ганев, отправи го Костов, но бранител изчисти напред

4'
  • Пряк свободен удар за Левски в половината на Верея. Кабрал центрира, Иво Иванов изчисти с глава напред

3'
  • Начало на двубоя в Стара Загора между последния в таблицата и третия в класирането.

• Стадион: Трейс Арена
    Рефер: Георги Иванов
    Излъчва: Diema Sport