• Смяна в състава на Верея. Танев заменя Малек.

90'
  • Жълт картон за Стефан Христов.

90'
  • ГОЛ за Витоша! Стефан Христов се разписа след чудесно изпълнение и откри за 1:0 за гостите!

88'
  • Атака на гостите е спряна след сигнал на рефера, тъй като Анти Рениа игра с ръка.

88'
  • Далечен удар на Сейдина Диара, който стреля встрани от вратата на Витоша.

82'
  • Нова възможност за Витоша. Христов намери Анти Рениа, който не успя да отправи добър удар.

80'
  • Пореден ъглов удар на Витоша Бистрица.

79'
  • Опит за извеждащо подаване към Долапчиев, който е изпреварен от Георги Георгиев.

77'
  • Втора смяна в състава на Витоша. Амзин е заменен от Долапчиев.

71'
  • Нов ъглов удар за Витоша Бистрица.

70'
  • Възможност за Витоша. Наско Милев стреля и пак Георгиев изби топката в корнер.

66'
  • Нов корнер за Витоша Бистрица. Лазаров центрира, Радко Мутафчийски успя стреля, но отново Георги Георгиев е на мястото си и спаси вратата си.

61'
  • Смяна в състава на Витоша. Анти Рениа замени Даниел Кутев.

58'
  • Атака на Верея приключва след засада на Антон Огнянов.

56'
  • Антон Огнянов изпълни, топката се отби в стената и излезе в ъглов удар.

50'
  • Жълт картон за Тодор Гочев от Витоша Бистрица.

49'
  • Шанс за Верея! Вушурович бе съборен на границата на наказателното поле от Тодор Гочев.

49'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+1'
  • Нов шанс за Витоша. Даниел Кутев опита със зрелищно изпълнение да прати топката във вратата на Верея след центриране на Петко Цанков.

42'
  • Силен удар на Ивайло Лазаров от границата на наказателното поле и отново Георги Георгиев с една ръка успя да отклони топката.

41'
  • Шанс за Витоша! Вратарят Георги Георгиев изби топката след удар с глава на Ивайло Лазаров, който получи от Наско Милев в наказателното поле фронтално срещу стража на домакините. Георгиев успя да отклони топката, която се удари в гредата, но не влезе във вратата.

34'
  • Атака за Витоша, която отново приключва без завършващ удар към Георги Георгиев.

32'
  • Корнер за Верея. Антон Огнянов изпълни. Георгиев боксира, а Диара засече отбитата топка, пращайки я над вратата в аут.

31'
  • Атака за Витоша Бистрица. Гочев опита центриране към наказателното поле, но защитата на домакините се справи.

30'
  • Опит за извеждащо подаване към Георги Амзин, но вратарят на Верея Георги Георгиев бе по-бърз.

23'
  • Шут от дистанция на Лъчезар Котев, който не застраши вратата на домакините.

22'
  • Центриране към наказателното поле, където Йоргенсен игра с глава, но е бил в засада.

21'
  • Атака за Верея. Диара успя да овладее и да пусне към Огнянов, но бе фаулиран преди това.

20'
  • Опит за извеждащо подаване в предни позиции за Витоша, което никой от гостите не успя да овладее.

17'
  • Добра атака за Верея. Милан Вушурович преодоля Тодор Гочев и завърши атаката с удар встрани от вратата на гостите.

15'
  • Нов жълт картон за играч на Верея. Получи го Теофилос Курупис.

13'
  • Жълт картон за Билел Малек от Верея.

12'
  • Добра ситуация за Верея в предни позиции. Антон Огнянов изпълни след фаул, но центрира лошо в наказателното поле и Георгиев спокойно улови.

11'
  • Засада спира ново нападение на гостите от Витоша Бистрица.

10'
  • Нова атака за Витоша Бистрица, при която отново не се стигна до удар към вратата на Верея.

8'
  • Пак центриране към наказателното поле на Верея, но без да се стигне до удар към вратата на домакините.

4'
  • След изпълнението на ъгловия удар не се стигна до опасност пред вратата на Верея.

3'
  • Лъчезар Котев изпълни свободен удар, центрира към наказателното поле, където топката е избита в корнер.