• 6’ Кристофър Масамба
  • 50’ Стилиян Николов
  • Край на срещата!

90+4'
  • Голям шанс за Дунав! Ахмед Ахмедов получи топката в наказателното поле и стреля мощно. Топката обаче се отби в гърба на играч на гостите и падна на волето на Диян Димов. Той шутира с левия крак, но Янко Георгиев прояви рефлекс и изби в корнер. Той обаче не доведе до нова опасност за Септември.

88'
  • Двата тима понижиха нивото си в завършващата фаза на атаката през втората част. Дунав с 10 души е прибран, но все още удържа своя съперника.

85'
  • Владимир Николов влезе на мястото на Суад Сахити в тима на Септември Сф.

77'
  • Мартин Станкев замени Драгош Фирцулеску при третата последна смяна за Дунав.

75'
  • Добър шанс за гостите - подаване отляво изпрати кълбото към Илия Димитров, който стреля с левия крак, но в аут.

74'
  • Дарко Глишич опита да изненада Янко Георгиев от дистанция, но топката прелетя в аут.

72'
  • 71'
  • Дунав извърши втора смяна - Диян Димов за Свилен Щерев.

70'
  • Ахмед Ахмедов на мястото на Исмаил Иса в тима на Дунав.

69'
  • Илия Димитров замени Фабиано Алвеш в състава на Септември Сф.

69'
  • Иван Стоянов получи жълт картон в тима на Септември.

69'
  • Медицинска помощ за Фабиано Алвеш, който обаче продължи игра.

65'
  • Исмаил Иса получи жълт картон в тима на Дунав.

63'
  • Петър Патев получи жълт картон в тима на Дунав.

56'
  • Гол за Септември Сф дело на Стилиян Николов - 2:2! Силно нападение на гостите отдясно прати топката към Борис Глачев, който бе на границата на наказателното поле. Той върна към дъгата, където бе Стилиян Николов, а той от своя страна матира Макенджиев с мощен шут с десния крак.

50'
  • Здравко Димитров замени Георги Русев в тима на Септември.

46'
  • Начало на втората част!

46'
  • Край на първата част!

45+2'
  • Добро положение за гостите от София. Подаване отляво намери Иван Стоянов на далечна греда, който стреля от полулегнало положение, но топката мина встрани в аут.

43'
  • 42'
  • Гол за Дунав Русе на Исмаил Иса - 2:1! Александър Исаевски открадна топката от играч на Септември и центрира към наказателното поле. Там непокрит бе Исмаил Иса, който с удивително воле изпрати кълбото неспасяемо в обратния ъгъл. На повторенията обаче се видя, че нападателят бе в засада, която не бе видяна от страничния рефер.

38'
  • Гол за Дунав Русе дело на Светослав Ковачев - 1:1! Много силно нападение на домакините изпрати топката в предни позиции към Драгош Фирцулеску. Той пусна към Исмаил Иса в наказателното поле, който чукна успоредно на голлинията. Там непокрит бе Светослав Ковачев, който от няколко метра вкара на празна врата.

33'
  • Суад Сахити получи жълт картон в тима на Септември.

32'
  • Втори жълт картон за Христо Попадийн и той бе изгонен от игра заради неприличен жест към трибуните. Главният съдия видя нервната проява на играча.

31'
  • Христо Попадийн от тима на Дунав получи жълт картон.

26'
  • Акция отляво позволи на Драгош Фирцулеску да комбинира с Александър Исаевски. Топката отново стигна до румънеца, който стреля от десетина метра, но отново не успя да намери вратата и кълбото прелетя в аут.

20'
  • 13'
  • Мартин Ковачев получи медицинска помощ, но продължи игра.

12'
  • Комбинация между Светослав Ковачев и Деагош Фирцулеску в предни позиции позволи на втория да шутира от дистанция, но високо над вратата на софиянци.

11'
  • Мадиангу отново се озова с топка в крака в наказателното поле на съперника, но ударът му е с левия крак бе блокиран от бранител на Дунав.

11'
  • Гол за Септември София, дело на Кристофър Мадиангу! Дълго подаване на Сахити от дълбочина позволи на нападателя да се измъкне от защитата на домакините. Мадиангу показа скоростта си, преодоля с финт Благой Макенджиев и отбеляза в опразнената врата.