• Пет минути е добавеното време на срещата!

• Иван Петков е сменен от Веселин Минев.

89'
  • Гол за Берое - 1:2! Камбуров реализира наказателния удар.

86'
  • Дузпа за Берое! Педро Еуженио направи много добър пробив, след което бе задържан от Чавдар Ивайлов, който след това го и бутна, а съдията Ангел Баялцалиев свири дузпа за Берое.

85'
  • Георги Динков получи жълт картон за нарушение срещу Бадара.

84'
  • Далечен удар на Педро Еуженио, но в аут.

82'
  • Димо Атанасов получи жълт картон за нарушение срещу Милен Желев.

75'
  • Като сбърка и подари топката на Бадара, който стреля, но на сантиметри встрани от десния стълб на вратата на Берое.

74'
  • Карачанаков е сменен от Драгош Фирцулеску.

73'
  • Сърмов е сменен от Чавдар Ивайлов.

71'
  • Румен Руменов пусна чудесен извеждащ пас към Иван Стоянов, който изскочи сам срещу Душан Перниш и стреля, но вратарят на Берое спаси и изби в корнер.

70'
  • Павел Виданов получи жълт картон за нарушение срещу Бадара.

66'
  • Далечен удар на Георги Сърмов, но Душан Перниш улови топката.

64'
  • Йордан Апостолов получи жълт картон за нарушение срещу Мартин Райнов.

61'
  • Слаб удар, право в ръцете на Перниш.

60'
  • На два пъти съдията Ангел Баялцалиев спира играта заради димка, която попречи на видимостта на терена. Играта бе спряна общо за около 2-3 минути.

59'
  • Сърмов получи жълт картон, след като футболистите на Етър имаха претенции към съдията Ангел Баялцалиев за нарушение на Мартин Райнов срещу Иван Скерлев в ситуацията, в която Виданов след това пропусна сам срещу Христо Иванов.

54'
  • Карлос Охене подаде към Антон Карачанаков в наказателното поле на Етър, а той стреля, но над напречната греда.

54'
  • Мартин Камбуров подаде с глава към Мартин Райнов, а той продължи към Павел Виданов, който се озова сам срещу Христо Иванов, но вратарят спаси удара на защитника на Берое. След това при добавката Матеус Леони стреля с глава, но в тялото на Виданов.

53'
  • Педро Еуженио центрира в наказателното поле на Етър, но Димо Атанасов успя да избие топката пред Антон Карачанаков в корнер.

52'
  • Райнов получи жълт картон за фаул в центъра на терена.

51'
  • Начало на второто полувреме!

46'
  • Вълчанов е сменен от Руменов.

46'
  • Край на първото полувреме!

45+1'
  • Вратарят Христо Иванов получи жълт картон, тъй като имаше претенции за засада на Като при удара на Карачанаков. Останаха сериозни съмнения до колко Като влияее на ситуацията.

39'
  • Гол за Берое - 1:1! Мартин Камбуров и Мартин Райнов размениха двойно подаване, след което последният се опита да подаде към Педро Еуженио. Александър Александров изби топката, но в краката на Антон Карачанаков, който с премерен удар вкара топката в долния ляв ъгъл на вратата на Христо Иванов.

38'
  • Центриране в наказателното поле на Етър, Христо Иванов излезе, но не успя да боксира добре топката и тя попадна на волето на Мартин Райнов, който стреля, но топката срещна десния стълб на вратата на домакините.

27'
  • Центриране в наказателното поле на Етър, където се получи разбъркване, но Христо Иванов успя да избие топката буквално от главата на Мартин Райнов пред гол линията.

25'
  • Хубава атака за Берое, топката бе подадена към Мартин Камбуров в наказателнот поле на Етър, но нападателят се забави с обработването на топката и позволи на Александър Александров да му я отнеме.

24'
  • Кохей Като получи жълт картон.

23'
  • Иван Стоянов се озова на добра позиция в наказателното поле на Берое, но не успя да стреля, а Душан Перниш се намеси и улови топката.

23'
  • Гол за Етър - 1:0! Иван Вълчанов преодоля двама футболисти на Берое, след което подаде към Димо Атанасов, който центрира в наказателното поле на гостите, където Георги Динков изпусна Самб Бадара и той с глава вкара топката във вратата на Душан Перниш.

19'
  • Бадара се справи с Виданов и Динков, след което стреля от малък ъгъл, но неточно в аут.

12'
  • Центриране в наказателното поле на Берое, но Перниш улови топката без проблеми.

7'
  • Центриране от корнер в наказателното поле на Берое, Душан Перниш боксира топката.