• 38’ Клаудиу Кешеру
  • 54’ Клаудиу Кешеру
  • Край на мача

90+3'
  • Нов удар към Ренан дос Сантос, този път на Флорент Боджадж, но резултатът остава непроменен.

90+2'
  • Изстрел на Георги Сърмов, който обаче не затрудни стража на Лудогорец Ренан.

90+2'
  • Възможност за Иван Стоянов в атака за Етър, но е отсъдена засада.

82'
  • Пропуск на Жоао Пауло в предни позиции за шампионите.

80'
  • Мане потърси Велко Батрович с прехвърлящо подаване, но той бе изпреварен от Сисиньо и не успя да нанесе удар към вратата на Лудогорец.

79'
  • Трета смяна и за Лудогорец. Дяков е заменен от Якуб Швиерчок.

77'
  • Трета смяна Етър. Почански излиза, а на негово място в игра влиза

74'
  • Смяна в състава на Лудогорец. Лукас Саша заменя Марселиньо.

73'
  • Изстрел на Жоао Пауло към вратата на Лудогорец. Последва и още един, но без да се стигне до попадение.

71'
  • Жълт картон за Аласана Мане от Етър Велико Търново.

71'
  • Грешка на Ренан дос Сантос, от която Румен Руменов не успя да се възползва.

70'
  • Атака на Етър е спряна заради засада на Румен Руменов.

70'
  • Смяна в тима на Лудогорец. Жоао Пауло влезе на мястото на Вандерсон.

65'
  • Втора смяна в състава на Етър. Румен Руменов заменя Никола Колев.

61'
  • Атака за Етър, при която Велко Батрович не успя да отправи добър удар и да застраши вратата на Лудогорец.

60'
  • Попадение на Густаво Кампаняро в мрежата на Етър не бе зачетено заради засада, при което той протестира.

58'
  • Шанс за Лудогорец! Опасна атака за гостите завършва с удар на Кешеру, но той не бе точен.

57'
  • ГОЛ за Лудогорец! Клаудиу Кешеру отбеляза третия си гол, който е негов 13-и този сезон. Марселиньо подаде страхотно към румънеца, който преодоля Христо Иванов за 4:1 за Лудогорец.

54'
  • Пас към Джоди Лукоки, който не успя да овладее, а е отсъдена и засада.

52'
  • Крум Стоянов пусна към Ерик Почански, който опита да намери съотборник, но Недялков застана на пътя на топката.

49'
  • Смяна в състава на Етър. Скерлев е заменен от Артьом Артюнин.

47'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Георги Сърмов отправи удар, с който не затрудни Ренан.

45'
  • Велко Батрович стреля, но право в ръцете на вратаря на Лудогорец Ренан дос Сантос.

41'
  • Атака на Лудогорец е спряна заради засада.

40'
  • ГОЛ за Лудогорец! Сисиньо изведе чудесно Клаудиу Кешеру, който бе на границата на наказателното поле и с хубав удар бе точен за 3:1 в полза на шампионите.

38'
  • ГОЛ за Етър! Флорент Боджадж овладя след грешка на Светослав Дяков, към който Сисиньо опита да върне топката. Боджадж подаде отлично към нахлуващия на скорост Аласана Мане, който реализира за 1:2!

36'
  • Изстрел на Клаудиу Кешеру от границата на наказателното поле на Етър, но стреля право в ръцете на Христо Иванов.

36'
  • Димо Атанасов центрира в наказателното поле на Лудогорец, където защитата на разградчани се справи.

35'
  • Никола Колев опита удар, но Антон Недялков застана на пътя на топката.

35'
  • Атака на Етър. Почански центрира към наказателното поле, където е Флорент Боджадж, но той извършва нарушение срещу Козмин Моци.

32'
  • ГОЛ за Лудогорец! Марселиньо е точен за 2:0 за гостите! Джоди Лукоки бе изведен отлично с дълго подаване от Сисиньо отдясно по атаката на шампионите. Напредна и пусна хубав пас към Марселиньо, за когото не бе проблем да реализира.

25'
  • ГОЛ за Лудогорец! Клаудиу Кешеру откри резултата за гостите! Кампаняро пусна към Клаудиу Кешеру в наказателното поле и той с точен удар реализира за 1:0 за Лудогорец, вкарвайки 11-ия си гол в Първа лига.

21'
  • Шанс за Лудогорец! Козмин Моци реши да стреля от границата на наказателното поле и удари греда.

19'
  • Нов корнер за Лудогорец.

19'
  • Корнер за Лудогорец. Вандерсон центрира, а Боджадж изчисти топката. Сисиньо стреля, а Христо Иванов боксира топката.

17'
  • Сисиньо опита да намери Клаудиу Кешеру в предни позиции, като е отсъдена засада при атака на гостите.

16'
  • Жълт картон за Сисиньо от Лудогорец, който фаулира тръгналия на контраатака Велко Батрович.

13'
  • Вандерсон центрира в наказателното поле на домакините, но защитата на Етър се справи.

12'
  • Силен, но и неточен удар на Крум Стоянов към вратата на Лудогорец. Стоянов прати топката високо над напречната греда.

10'
  • Димо Атанасов пусна към Велко Батрович в предни позиции, но той не си пое добре топката и следва ъглов удар за Етър.

10'
  • Аласана Мане опита далечен прехвърлящ удар към вратата на Лудогорец, но не сполучи.

8'
  • Сисиньо и Кешеру комбинират добре, но Димо Атанасов предотврати опасността в защита за Етър.

7'
  • Извеждащо подаване на Димо Атанасов към Флорент Боджадж, но Ренан излезе навреме и улови топката.

5'
  • Далечен изстрел на Густаво Кампаняро към вратата на Етър, а му липсваше и точност.

4'
  • След центрирането на Мане последва удар, който не затрудни Ренан дос Сантос.

3'
  • Атака на Етър, Батрович е фаулиран от Сисиньо в близост до наказателното поле.