• Край на мача. Левски и Етър не успяха да се победят и завършват при резултат 0:0.

90+9'
  • Последна смяна в двубоя. Даниел Младенов е заменен от Яни Пехливанов за състава на Етър.

90+6'
  • Цели осем минути добавено време на двубоя. Това е логично след прекъсването в началото на полувремето.

90+1'
  • Последна смяна за Левски. Станислав Костов сменя Паулиньо.

85'
  • Втори жълт картон за играч от състава на Левски. Влезлият преди малко Франко Мазурек влезе много остро в краката на Румен Руменов и спря бърза контраатака на "виолетовите".

84'
  • Втора промяна и за домакините. Светослав Ковачев е заменен от Иван Стоянов.

78'
  • Мариани с поредно хубаво центриране в наказателно поле, което намери главата на Нуно Рейш. Защитникът обаче не уцели очертанията на вратата.

74'
  • Втора смяна за Левски. Хали Тиам е заменен от аржентинеца Франко Мазурек.

74'
  • Голям шанс за Левски! Иван Горанов напредна устремено отляво, успя да отправи отлични центриране към задната греда, където Дени Алар засече, но топката попадна право в тялото на Христо Иванов. Важна изява на стража.

71'
  • Първа смяна и в редиците на Левски. Неубедителният Здравко Димитров е заменен от Дени Алар.

68'
  • Първа смяна в двубоя. Йордан Апостолов е заменен от Никола Колев.

66'
  • Пореден корнер пред вратата на Етър. Центрирането на Мариани е добро, но Мартин Райнов не успя да отправи удар.

60'
  • Период на продължително притежание на топката на Левски. "Сините" обаче не могат да намерят пролука през сгъстената отбрана на Етър.

59'
  • Левкси получава възможност да изпълни корнер. Мариани центрира добре на границата на малкото наказателно поле, но Йоанис Каргас стреля неточно с глава.

54'
  • Подновена е играта с топка в краката на Милан Миятович.

53'
  • Мачът е временно спрян! Димна завеса от димките по трибуните се е спуснала над терена и главният рефер Станислав Тодоров временно спира развоя на действията, докато видимостта се подобри.

49'
  • Начало на второто полувреме! Без смени в двата състава.

46'
  • Край на първата част! Етър и Левски се прибират при резултат 0:0 на стадион "Ивайло".

45'
  • Шанс за Левски! Станислав Иванов отправи центриране към наказателното поле, където топката беше избита в последния момент от пътя на Давиде Мариани.

43'
  • Румен Руменов от Етър пое топката от средата на терена, напредна и от около 25 метра стреля към вратата на Миятович, но той профуча много далеч от вратата на стража ан Левски.

40'
  • Нуно Рейш допусна да бъде притиснат до аутлиянията, при което топката закачи ръката на зашитника. Претенции обаче от домакините нямаше и съдията също не сметна за нужно да отсъжда дузпа.

35'
  • Етър получава възможност да изпрати топката в наказателното поле на Левски. Центрирането на Даниел Младенов обаче се оказа безцелно и попадна правов ръцете на Милан Миятович.

34'
  • Райнов се оказа в добра позиция на около 25 метра от вратата. Той изпробва своя мерник, но ударът беше много лек и не затрудни Христо Иванов.

26'
  • Опастност пред вратата на Етър! Паулиньо получи пас зад гърба на защитата на "болярите", изпревари вратаря Христо Иванов, направи успоредно подаване към Станислав Иванов, но ударът на младока беше слаб и попадна право в ръцете на вратаря.

25'
  • Нов корнер в двубоя за Левски. Мариани изпраща хубаво центриране на задна греда, където Мартин Райнов се извиси най-високо, но отправи доста неточен удар.

19'
  • Нова добра възможност за Левски по лявото крило на нападението. Паулиньо успя да преодолее прекия си пазач и да отправи много опасно центриране, но Станислав Иванов се размина на сантиметри от топката.

12'
  • Ударът на Артьом Артюнин от Етър Велико Търново обаче е право в стената. Левски изчиства опастността.

6'
  • Първи жълт картон в двубоя. Нуно Рейш извършва грубо нарушение срещу Форент Боджадж, за да спре опасна контраатака.

5'
  • Левски с първа възможност в двубоя! След късо разиграване от корнера топката попадна в краката на Пуалиньо, който центрира успоредно на вратата на Христо Иванов, но опитният страж се справи.