• Трета смяна в състава на Витоша. Долапчиев замени Узунов.

87'
  • Нова засада е отсъдена при атака на великотърновци.

82'
  • Смяна в тима на Витоша. Иван Вълчанов напуска игра, а на негово място влиза Даниел Кутев.

81'
  • Смяна в тима на Етър. Даниел Младенов е заменен от Ерик Почански.

78'
  • ГОЛ за Етър! Даниел Младенов получи добро подаване от Димо Атанасов и реализира за 1:0 за домакините!

77'
  • Шанс за Етър. Боджадж намери Велко Батрович, който стреля над вратата на Витоша.

73'
  • Смяна в тима на Етър. Аласана Мане е заменен от Чавдар Ивайлов.

71'
  • Нова контраатака за Витоша, която приключи без проблеми за домакините от Велико Търново.

70'
  • Смяна в състава на Витоша. Кочилов заменя Лъчезар Котев.

68'
  • Атака за Етър приключва след като е отсъдена засада.

66'
  • Шанс за Витоша. Стефан Христов обаче стреля вляво от вратата и не успя да се разпише.

64'
  • Далечен удар на Георги Сърмов в атака за Етър Велико Търново. Василев първоначално не реагира добре, но после улови топката.

63'
  • Смяна в състава на Етър. Велко Бартович замени Румен Руменов.

60'
  • Жълт картон за Пламен Гълъбов от Етър.

53'
  • Атака за Витоша, която е спряна с добра намеса на вратаря на домакините Христо Иванов.

52'
  • Шанс за Етър. Флорент Боджадж обаче не успя да нанесе удар в предни позиции.

51'
  • Атака за Витоша приключва след като е отсъдена засада.

49'
  • Възможност за Етър Велико Търново. Младенов намери добре Флорент Боджадж, който стреля с глава, но бе неточен.

48'
  • Начало на второто полувреме

46'
  • Край на първото полувреме

45+2'
  • Пас в предни позиции за Етър, но е отсъдена засада на Флорент Боджадж.

45+2'
  • Една минута добавено време.

• Далечно подаване в предни позиции за Етър, но нищо опасно за вратаря на Витоша Християн Василев.

43'
  • Нов корнер за Витоша. Пак Вълчанов изпълнява, но след центрирането топката излиза в аут.

41'
  • Контраатака за Витоша. Топката стигна до Четин Садула, който стреля и топката излезе в корнер.

39'
  • Жълт картон за Четин Садула от Витоша.

36'
  • Атака за Витоша. Котев опита да намери Четин Садула, който фаулира Димо Атанасов.

36'
  • Нарушение на Флорент Боджадж срещу вратаря на Витоша Християн Василев.

34'
  • Обещаваща атака на Етър. Младенов получи, но се забави и защитата на Витоша се справи.

34'
  • Далечен удар на Никола Колев, който прати топката високо над вратата на Витоша Бистрица.

33'
  • Неточен удар на Флорент Боджадж в атака за Етър Велико Търново.

31'
  • Ново статично положение в атака за Етър. Аласана Мане изпълни и прати топката встрани от вратата на Витоша, разминавайки се с попадение.

29'
  • Опит за атака на Витоша. Садула овладя и напредна, но нападението на Витоша не се разви благополучно за бистричани.

26'
  • Корнер за Етър и нищо опасно пред вратата на Витоша.

25'
  • Атака за Етър. Даниел Младенов опита удар, но защитник блокира изстрела му в корнер.

24'
  • Атака на Витоша приключва след като е отсъдена засада.

21'
  • Изстрел на Георги Сърмов от дистанция след статично положение. Стражът на Витоша Християн Василев улови топката.

20'
  • Нова засада на Даниел Младенов в атака за Етър Велико Търново.

19'
  • Атака за Витоша, която приключи далеч пред наказателното поле на домакините заради засада.

18'
  • Димо Атанасов върна към Сърмов, който опита да намери Даниел Младенов, но Георги Купенов пресече подаването.

17'
  • Центриране в наказателното поле на Витоша, вратарят Християн Василев улови топката.

16'
  • Корнер за Витоша, който не причини проблеми за защитата на Етър.

14'

13'
  • Удар от дистанция на Аласана Мане, но Християн Василев внимаваше и спаси вратата си.

12'
  • Никола Колев пусна към Димо Атанасов, който бе изпреварен от Румен Гьонов.

12'
  • Витоша владее в половината на Етър, топката е центрирана в предни позиции, но в наказателното поле топката е избита от защитата на домакините.

11'
  • Опит за контраатака на Витоша Бистрица, която бързо е спряна от великотърновци.

10'
  • Димо Атанасов пусна към Даниел Младенов по левия фланг в атака за Етър, но отново е отсъдена засада при нападението на домакините, която бе спорна.